مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های انقلاب

لیست بهترین مهدکودک های انقلاب در این صفحه، جستجویی برای انتخاب محیطی استثنایی برای رشد و آموزش فرزندانتان، فراهم می کند. برای مشاهده لیست کامل و اطمینان از اینکه مراکز انقلاب، فرزندانتان را به اکتشاف و خلاقیت تشویق می‌کند به لینک زیر مراجعه کنید. تجهیزات پیشرفته، برنامه‌های آموزشی متنوع و شیوه‌های تدریس مبتکرانه از خصوصیات مشترک این مراکز است.

نام مدیر:
میترا طاهرخانی
گروه سنی:
۲.۵ سال تا ۶ سال
آدرس:
خیابان امیرآباد شمالی ، کوچه شهریور، پلاک ۶۳

ادامه لیست مهدکودک ها

خانه کودک پیشرو انقلاب
نام مدیر:
سرکار خانم ترابی
گروه سنی:
۶ماه تا ۱۳سال
ساعت کاری:
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۸:۰۰ غروب بیشتر شدن ساعت کاری در صورت به حد نصاب رسیدن تقاضا ممکن می باشد.
سال تاسیس:
۱۳۸۵
مجوز:
شهرداری
آدرس:
خیابان انقلاب،ایستگاه پل چوبی
مهد کودک پارس انقلاب خیابان فلسطین
نام مدیر:
فریبا شفیعانی
گروه سنی:
۶ماه تا ۶سال
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۶۵
مجوز:
سازمان بهزیستی (سه ستاره )
آدرس:
خیابان فلسطین جنوبی بین انقلاب و بزرگمهر بن بست شمشاد پلاک ۱۱
مهدکودک نسیم مادر در بلوار کشاورز
نام مدیر:
باغبانیان
گروه سنی:
۶ ماه تا ۶ سال
ساعت کاری:
از ساعت ۷ صبح تا ۵ بعد از ظهر
مجوز:
بهزیستی
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸
مهد کودک و پیش دبستانی شایان
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - خیابان ستارخان - خیابان شادمهر( شادمان ) – خیابان خوشرو( نصرت سابق ) - پلاک ۸۸
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه آرزوهای فرشتگان
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - خیابان ستارخان - پشت برق آلستوم - خیابان بیست متری سازمان آب - روبروی شهربازی شاهین - پلاک ۴۱

پرسش و پاسخ

آیا لیست بهترین مهدکودک‌های منطقه انقلاب در وب سایت شما به‌روز است؟ چگونه مطمئن شویم که اطلاعات موجود در لیست شما آخرین و جدیدترین اطلاعات است؟
ما به دنبال ارائه یک منبع معتبر و بی‌طرفانه برای درج یک لیست به‌روز از بهترین مهدکودک‌های منطقه انقلاب هستیم. بنابراین این لیست را همواره مورد ارزیابی قرار داده تا ضمن به‌روزرسانی‌های لازم بهترین و دقیق‌ترین اطلاعات را به اشتراک بگذاریم.
آیا لیست بهترین مهدکودک‌های منطقه انقلاب در وب سایت شما کامل است؟ چگونه مطمئن شویم که تمام مهدکودک‌های برتر منطقه در این لیست حضور دارند؟
هدف ما این بوده تا همه مهدکودک‌های برتر منطقه را پوشش دهیم بنابراین در تلاشیم یک لیست کامل از بهترین مهدکودک‌های منطقه انقلاب را منتشر کنیم. تحقیقات دقیق و بررسی‌های موثق برای جمع‌آوری اطلاعات به ما کمک کرده تا تمامی مهدکودک‌هایی که واقعاً به عنوان بهترین شناخته می‌شوند، در لیست حضور داشته باشند.
آیا در صفحه بهترین مهدکودک‌های منطقه انقلاب تبلیغات وجود دارد؟ آیا وب سایت شما بیشتر به تبلیغات تمرکز دارد یا بر ارائه اطلاعات؟
هدف ما یک منبع معتبر و بی‌طرف برای شناخت بهترین مراکز آموزشی است. همواره در تلاشیم با ارائه اطلاعات موثق برای والدین و نگه‌دارندگان کودکان رنج شناخت مراکز استاندارد را بکاهیم و هدفمندانه با تأکید بر نیازهای کاربران، تنها تبلیغات منطبق بر استانداردهای کیفی سایت را درج می کنیم.

بهترین مهدکودک های انقلاب

نقطه شروع رسمی آموزش کودکان ورود به مهد کودک است و این شروع اگر بر اساس انتخاب نادرست باشد زندگی و آینده آموزشی کودک تحت تاثیر این انتخاب بد قرار خواهد گرفت. 

بنابراین واجب است که در انتخاب خود دقت بیشتری داشته باشید تا شاهد رشد عزت نفس کودک خود باشید که برای بدست آوردن خواسته های خود خستگی ناپذیر می جنگد.

این مطلب شما والدین عزیز را برای انتخاب  شایسته یاری خواهد کرد.

مهد کودک چگونه بر کودک من تاثیر می گذارد؟

بزرگترین تاثیر مهد کودک بر روی کودکان عشق به یادگیری،توانایی خلاقانه و تحصیلی،عزت نفس،انگیزه پیشرفت  و عشق به مدرسه خواهد بود.

شایسته است برای کسب این تاثیرات عالی که هر پدر و مادری به دنبال آن هستند کمی تامل کرد و انتخاب شایسته تری برای کسب آینده روشن انجام داد.

نکته مهم و اساسی این است که والدین اطمینان پیدا کنند که فرزندشان از نظر رشد شناختی و روانی آماده ورود به مهد کودک و شرکت در فعالیت های تدارک دیده در مراکز آموزشی باشد.

  • چگونه مهد کودک مناسب برای کودک خود را باید انتخاب کرد؟
  • توصیه ما به والدین دنبال کردن معیارهای زیر است:
  • از نظر آموزش و پرورش شرایط مدرسه مناسب است؟
  • برای جلوگیری از خشونت و تبعیض نژادی برنامه ایی وجود دارد؟
  • فضای مرکز آموزشی تمیز و دارای امکانات کافی است؟
  • فاصله مهد کودک تا منزل چه میزان است آیا کودک مجبور است برای رسیدن به مرکز آموزشی مسافت طولانی طی کند؟
  • آیا برنامه های آموزشی و کلاسهای فوق برنامه مهارت های کودکان را تقویت میکند؟

مدیر موسسه باید فردی شایسته و آشنا با امور تربیتی کودکان باشد و از روش های مدرن و مناسب آموزشی پیروی کند.

اگر مهد کودک از روش های درست آموزشی پیروی کند کودکان از نظر ذهنی،پویایی،عاطفی،اخلاقی و اجتماعی رشد پیدا خواهند کرد. مشاورین در حوزه کودک بر این باور هستند که با در نظر گرفتن تفاوت های فردی بین کودکان این مهم تحقق می یابد. 

برخورداری مهد کودک از هوای سالم و تمیز و همچنین نور کافی از نکات مهم ساختمان مهد کودک است. توجه داشته باشید که از نظر موقعیت مکانی مهد کودک در نزدیکی کارخانه جات صنعتی واقع نشده باشد که در این صورت از تهویه هوای مناسبی برخوردار نخواهد بود. 

مرکز آموزشی باید در مناطق مسکونی واقع شده باشد تا امکان رسیدن کودکان با پای پیاده نیز وجود داشته باشد.نزدیکی مرکز آموزشی به منزل حس امنیت را در خانواده صد چندان میکند. 

معمولا کلاس ها و اتاق  های مهد کودک پر از وسایل آموزشی و اسباب بازی است و این اجتناب ناپذیر خواهد بود . ولی دقت کنید چیدمان این وسایل به گونه ایی باشد که فضای کافی برای حرکت کودکان وجود داشته باشد تا خطری سلامت کودکان را تهدید نکند. 

کودکان زمان زیادی را در مهد کودک سپری میکنند و با وسایل و تجهیزات بسیاری سرو کار خواهند داشت. از نظر بهداشت و نظافت، محیط و وسایل بازی را بررسی کنید و مطمئن شوید تمام پروتکل های بهداشتی رعایت شود.

کودکان در طول روز با توجه به فعالیت های زیاد و بازی های فراوان گرسنه خواهند شد و لازم است که میان وعده و وعده غذایی مصرف کنند. می بایست از نظر تغذیه و منوی غذایی مهد کودک غنی باشد و مواد خوراکی که کودکان نیاز دارند به آنها رسیده شود.

واجب است از نحوه تهیه و پخت مواد غذایی اطمینان پیدا کنید که از مواد فرآوری شده استفاده نکنند و محل مناسبی برای نگهداری مواد غذایی در اختیار داشته باشند.

برخی افراد هستند که به مواد مختلف خوراکی آلرژی دارند اگر کودک شما جزء این دسته است با مدیریت در میان بگذارید تا دچار مشکل نگردید.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
خانه کودک پردیس امیرآباد، سیندختخیابان امیرآباد شمالی ، کوچه شهریور، پلاک ۶۳۰۹۳۶۴۵۴۹۸۲۵ ۰۲۱۸۸۶۳۴۴۶۲
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه آرزوهای فرشتگانتهران - خیابان ستارخان - پشت برق آلستوم - خیابان بیست متری سازمان آب - روبروی شهربازی شاهین - پلاک ۴۱۰۲۱۴۴۲۹۶۶۰۱ ۰۲۱۴۴۲۹۶۶۷۰
مهد کودک و پیش دبستانی شایانتهران - خیابان ستارخان - خیابان شادمهر( شادمان ) – خیابان خوشرو( نصرت سابق ) - پلاک ۸۸ ۰۲۱۶۶۵۱۸۶۱۷ ۰۲۱۶۶۵۱۸۶۱۷
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
مهدکودک نسیم مادر در بلوار کشاورز۸۸۹۵۳۳۳۹ ۸۸۹۵۵۸۴۸
مهد کودک پارس انقلاب خیابان فلسطینخیابان فلسطین جنوبی بین انقلاب و بزرگمهر بن بست شمشاد پلاک ۱۱۶۶۴۰۲۵۱۹ ۶۶۴۱۳۶۴۵
خانه کودک پیشرو انقلابخیابان انقلاب،ایستگاه پل چوبی۷۷۵۰۶۱۶۶