مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های انقلاب

لیست بهترین مهدکودک های انقلاب را یک جا در این صفحه مشاهده فرمائید.

لیست مهدکودک ها

نام مدیر:
سرکار خانم ترابی
گروه سنی:
۶ماه تا ۱۳سال
ساعت کاری:
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۸:۰۰ غروب بیشتر شدن ساعت کاری در صورت به حد نصاب رسیدن تقاضا ممکن می باشد.
سال تاسیس:
۱۳۸۵
مجوز:
شهرداری
آدرس:
خیابان انقلاب،ایستگاه پل چوبی
نام مدیر:
فریبا شفیعانی
گروه سنی:
۶ماه تا ۶سال
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۶۵
مجوز:
سازمان بهزیستی (سه ستاره )
آدرس:
خیابان فلسطین جنوبی بین انقلاب و بزرگمهر بن بست شمشاد پلاک ۱۱
نام مدیر:
باغبانیان
گروه سنی:
۶ ماه تا ۶ سال
ساعت کاری:
از ساعت ۷ صبح تا ۵ بعد از ظهر
مجوز:
بهزیستی

بهترین مهدکودک های انقلاب

نقطه شروع رسمی آموزش کودکان ورود به مهد کودک است و این شروع اگر بر اساس انتخاب نادرست باشد زندگی و آینده آموزشی کودک تحت تاثیر این انتخاب بد قرار خواهد گرفت. 

بنابراین واجب است که در انتخاب خود دقت بیشتری داشته باشید تا شاهد رشد عزت نفس کودک خود باشید که برای بدست آوردن خواسته های خود خستگی ناپذیر می جنگد.

این مطلب شما والدین عزیز را برای انتخاب  شایسته یاری خواهد کرد.

مهد کودک چگونه بر کودک من تاثیر می گذارد؟

بزرگترین تاثیر مهد کودک بر روی کودکان عشق به یادگیری،توانایی خلاقانه و تحصیلی،عزت نفس،انگیزه پیشرفت  و عشق به مدرسه خواهد بود.

شایسته است برای کسب این تاثیرات عالی که هر پدر و مادری به دنبال آن هستند کمی تامل کرد و انتخاب شایسته تری برای کسب آینده روشن انجام داد.

نکته مهم و اساسی این است که والدین اطمینان پیدا کنند که فرزندشان از نظر رشد شناختی و روانی آماده ورود به مهد کودک و شرکت در فعالیت های تدارک دیده در مراکز آموزشی باشد.

  • چگونه مهد کودک مناسب برای کودک خود را باید انتخاب کرد؟
  • توصیه ما به والدین دنبال کردن معیارهای زیر است:
  • از نظر آموزش و پرورش شرایط مدرسه مناسب است؟
  • برای جلوگیری از خشونت و تبعیض نژادی برنامه ایی وجود دارد؟
  • فضای مرکز آموزشی تمیز و دارای امکانات کافی است؟
  • فاصله مهد کودک تا منزل چه میزان است آیا کودک مجبور است برای رسیدن به مرکز آموزشی مسافت طولانی طی کند؟
  • آیا برنامه های آموزشی و کلاسهای فوق برنامه مهارت های کودکان را تقویت میکند؟

مدیر موسسه باید فردی شایسته و آشنا با امور تربیتی کودکان باشد و از روش های مدرن و مناسب آموزشی پیروی کند.

اگر مهد کودک از روش های درست آموزشی پیروی کند کودکان از نظر ذهنی،پویایی،عاطفی،اخلاقی و اجتماعی رشد پیدا خواهند کرد. مشاورین در حوزه کودک بر این باور هستند که با در نظر گرفتن تفاوت های فردی بین کودکان این مهم تحقق می یابد. 

برخورداری مهد کودک از هوای سالم و تمیز و همچنین نور کافی از نکات مهم ساختمان مهد کودک است. توجه داشته باشید که از نظر موقعیت مکانی مهد کودک در نزدیکی کارخانه جات صنعتی واقع نشده باشد که در این صورت از تهویه هوای مناسبی برخوردار نخواهد بود. 

مرکز آموزشی باید در مناطق مسکونی واقع شده باشد تا امکان رسیدن کودکان با پای پیاده نیز وجود داشته باشد.نزدیکی مرکز آموزشی به منزل حس امنیت را در خانواده صد چندان میکند. 

معمولا کلاس ها و اتاق  های مهد کودک پر از وسایل آموزشی و اسباب بازی است و این اجتناب ناپذیر خواهد بود . ولی دقت کنید چیدمان این وسایل به گونه ایی باشد که فضای کافی برای حرکت کودکان وجود داشته باشد تا خطری سلامت کودکان را تهدید نکند. 

کودکان زمان زیادی را در مهد کودک سپری میکنند و با وسایل و تجهیزات بسیاری سرو کار خواهند داشت. از نظر بهداشت و نظافت، محیط و وسایل بازی را بررسی کنید و مطمئن شوید تمام پروتکل های بهداشتی رعایت شود.

کودکان در طول روز با توجه به فعالیت های زیاد و بازی های فراوان گرسنه خواهند شد و لازم است که میان وعده و وعده غذایی مصرف کنند. می بایست از نظر تغذیه و منوی غذایی مهد کودک غنی باشد و مواد خوراکی که کودکان نیاز دارند به آنها رسیده شود.

واجب است از نحوه تهیه و پخت مواد غذایی اطمینان پیدا کنید که از مواد فرآوری شده استفاده نکنند و محل مناسبی برای نگهداری مواد غذایی در اختیار داشته باشند.

برخی افراد هستند که به مواد مختلف خوراکی آلرژی دارند اگر کودک شما جزء این دسته است با مدیریت در میان بگذارید تا دچار مشکل نگردید.