مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های میدان تجریش

در لیست بهترین مهدکودک های میدان تجریش مهدکودک مورد نظر خود را جستجو کنید.

لیست مهدکودک ها

نام مدیر:
آسیه حسینی‌ نیکو
گروه سنی:
۳ تا ۷ سال
ساعت کاری:
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۸:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۹۷
مجوز:
آدرس:
میدان تجریش، خیابان دربند، خیابان اسداللهی، پلاک ۲، مجموعهٔ ورزشی باغ شاطر، طبقهٔ همکف
نام مدیر:
گروه سنی:
شیرخوار تا پیش دبستان
ساعت کاری:
۰۷:۳۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۹۲
مجوز:
آدرس:
میدان تجریش-خیابان ملکی-خیابان افراز-پلاک ۳

بهترین مهدکودک های تجریش

انتخاب مهد کودک برای والدین به مانند شنا در یک اقیانوس بی انتها است و تضمینی برای یافتن کنده ایی برای کمک گرفتن از آن برای روی آب ماندن نیست.

در زمینه انتخاب مهد کودک نیز تضمینی برای آموزش های درست و اصولی از سوی پرسنل وجود ندارد بنابراین برای انتخاب بهترین مهد کودک والدین کمی سردرگم میشوند. ولی تا جایی که ممکن است باید با بازدید حضوری از مرکز آموزشی و دیدار با مربیان،مدیریت و دیگر اعضای مهد کودک تا حدود زیادی به شیوه و منش رفتارشان با کودکان و نحوه تدریس آنها آشنا شد.

در زمان بازدید سعی کنید همه جوانب را به خوبی بررسی کنید و در این میان حتما از نظرات والدین دیگر حاضر در مرکز آموزشی نیز سوال بپرسید که آیا از نحوه تدریس و ارائه خدمات موسسه راضی هستند.

قبل از اقدام به یافتن بهترین مرکز آموزشی یک چک لیست تهیه کنید و ایده آل های خود را از یک مهد کودک مناسب یادداشت کنید و طبق لیست به تحقیق و جستجو بپردازید.

در این مقاله ما شما را با برخی از روش های مهم برای یافتن مهد کودک ایده آل آشنا میکنیم.

انتخاب بهترین مراکز آموزشی

با پیشرفت تکنولوژی و در اختیار بودن آن میتوان به اطلاعات خوبی درباره مراکز آموزشی دست یافت.موسسه های آموزشی رویکردهای مختص به خود را در زمینه آموزش به کودکان دنبال میکنند که مطمئنا تشخیص بهترین رویکرد برای والدین چالش برانگیز خواهد بود.اما توصیه ما به شما این است که به این مسائل توجه ویژه داشته باشید. 

در درجه اول حتما از بازدید حضوری از مرکز غافل نشوید و از نزدیک تمام معیارهای آموزشی را بررسی کنید.

لحظه ورود و نحوه استقبال از شما و  فرزندتان بسیار تعیین کننده خواهد بود و مطمئنا نقش اساسی در انتخاب نهایی شما خواهد داشت.

از نظر ایمنی و تمیزی مرکز آموزشی همه چیز را به دقت بررسی کنید دقت کنید آیا کارکنان مهد کودک توانایی کنترل شیطنت ذاتی کودکان را دارند.

به روحیه کودکان حاضر در مهد کودک توجه داشته باشید آیا با کودکان دیگر به راحتی ارتباط برقرار میکنند و یا استرس و تشویش در رفتارشان وجود دارد.

مهمترین نکته ایی که در بازدید حضوری باید به آن توجه کنید نحوه رفتار مربیان و پرسنل مهد کودک است دقت کنید آیا مربیان با کودکان به درستی رفتار میکنند و توجه به کودکان در دستور کارشان وجود دارد. 

آیا به طور مرتب مربیان در کنار کودکان حضور دارند و در تمام امور کودکان نظارت صورت میگیرد. این توجه و حضور مداوم مربی در کنار کودکان از معیارهای تاثیر گذار در امر آموزش می باشد.

همه والدین بر این امر واقف هستند که انتخاب یک مهد کودک مناسب برای کودک،یک امر بسیار چالش برانگیز است و هیچ نقشه راه ثابتی نیز برای آن وجود ندارد ولی چندین نکته و معیار وجود دارد که با دنبال کردن آن میتوان به طور نسبی به موفقیت در زمینه انتخاب درست دست یافت.

موارد تاثیر گذار برای انتخاب بهترین مهد کودک

اولین سوالی که در ذهن والدین برای انتخاب و بررسی مهد کودک به وجود می آید ساعت کار مرکز آموزشی است.سپس هزینه ایی که برای ارائه خدمات می خواهند و صد البته استفاده از مربیان دوره دیده و با تجربه است.

برای والدین بسیار سخت میشود بعد از انتخاب متوجه شوند که مرکز آموزشی از بازدهی پایینی برخوردار است.

در نظر داشته باشید که هزینه ایی که به شما پیشنهاد میدهند برای چه خدماتی است.از جزئیات حتما سوال بپرسید از وعده های غذایی،تنقلات،دستمال کاغذی،مایع دستشویی،لباس،سرویس رفت و برگشت،تجهیزات و امکانات و…

توجه داشته باشید برخی مهد کودک ها شهریه را قسط بندی میکنند و مقداری را برای پیش پرداخت میگیرند.

توجه داشته باشید محوطه بازی کودکان، اندازه مناسبی داشته باشد تا از نظر حرکت و ایجاد خطر برای کودکان ایمن باشد.کودکان باید به راحتی بتوانند بین وسایل حرکت  کنند و از وسایل مختلف بدون برخورد با یکدیگر استفاده کنند.

از پرسنل درباره تنظیم ساعات کارشان سوال بپرسید مطمئن شوید مدیریت زمانی برای برقراری کلاس های فوق برنامه وجود داشته باشد.

به مبلمان و تجهیزاتی که در کلاس ها وجود دارد دقت کنید وسایلی که کودکان با آن سروکار دارند باید با کیفیت باشد تا خطری سلامت آنها را تهدید نکند.

وب سایت مهد کودک را به طور کامل جستجو کنید محیط شبکه های اجتماعی فضای مناسبی برای بررسی امکانات و چگونگی ارائه خدمات مرکز آموزشی است در این فضا نظرات والدین نیز گنجانده می شود.پیشنهاد میکنیم تمام نظرات را از نظر بگذرانید این نظران میتواند چراغ راه شما در تصمیم گیری نهایتان باشد. 

پرسش و پاسخ