مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های جردن

در این صفحه شما می توانید لیست بهترین مهدکودک های جردن را مشاهده کنید. اما برای کسب اطلاعات بیشتر به داخل پروفایل هر مهدکودک رفته و بازخورد خانواده ها را مطالعه کنید.

لیست مهدکودک ها

نام مدیر:
آسیه عزیزی
گروه سنی:
۶ ماهه تا ۶ ساله
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۹۴
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
نلسون ماندلا(جردن)، بین پل میرداماد و جهان کودک نبش والی نژاد پلاک ۸۰

بهترین مهدکودک در جردن، بلوار آفریقا، نلسون ماندلا

یکی از بهترین انتخابها برای مهد کودک فرزندتان،نزدیکترین مرکز به محل کار و یا محل زندگی میباشد. چرا که رفت و آمد به مهد کودک هم برای کودک و هم برای خانواده ها بسیار آسانتر خواهد بود و زمان کمتری برای رسیدن به مهد کودک از خانواده میگیرد  .

در منطقه جردن گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد که خانواده ها میتوانند آنها را بررسی کنند و بهترین را برگزینند.

محیط غنی آموزشی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب بهترین مهد کودک می باشد.

استعدادیابی هوارد گاردنر بر پایه ۸ روش میباشد که پیدا کردن هر یک از این روش ها تاثیر بسیاری بر آینده کودک خواهد داشت. 

  • هوش زبانی و کلامی
  • هوش بصری و فضایی
  • هوش منطقی و ریاضی
  • هوش موسیقی یابی
  • هوش درون فردی
  • هوش برون فردی
  • هوش طبیعت گرایی
  • هوش بدنی و جنبشی

برخورداری از کلاس های تاریخ، فلسفه، صخره نوردی، زبان، موسیقی، شطرنج و… جزو مهمترین کلاس ها میباشد که در مهد کودک ها برای پرورش استعداد کودکان برگزار میشود. از اهمیت اینگونه کلاس ها برای فرزندتان غافل نشوید .

امنیت محیط و امکانات مهد کودک ها نیز یکی دیگر از مواردی است که هر پدر و مادری به آن توجه میکند.

تحویل گرفتن به موقع کودکان،امنیت فضای بازی کودکان،اسباب بازی ها،راه پله ها،عبور و مرور افراد متفرقه به مهد کودک،عدم دسترسی کودکان به درب ها و قفل آنها،وسایل گرمایشی و سرمایشی،پریز برق و…. همه و همه موارد بسیار مهمی است که در زمان انتخاب بهترین مهد کودک باید به آن توجه داشت.

با توجه به شرایط کنونی دنیا و وجود ویروس کرونا دغدغه اول والدین بهداشت و ایمنی درباره این بیماری است. مدیران مراکز آموزشی باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند.و برنامه روزانه برای ضد عفونی تمام وسایل و فضا ها داشته باشند.تا سلامت کودکان تضمین شده باشد.زمانی آموزش نتیجه بخش خواهد بود که از نظر سلامت،جسم و روح کودک در امنیت باشد.

با توجه به شرایط جغرافیایی جردن که از جنوب به میدان آرژانتین،از شمال به الهیه محدود میشود . دسترسی به این مکان از طریق بزرگراه همت،مدرس،حقانی امکان پذیر است.همچنین از طریق خیابانهای ولیعصر، گاندی،میرداماد،ظفر،وزرا،بیهقی و آرژانتین نیز میتوان به جردن دسترسی پیدا کرد.با توجه به این فضای جغرافیایی و دسترسی از این مسیرها بهترین و نزدیکترین مسیر را برای رسیدن به مرکز آموزشی برگزینید.تا زمان زیادی را برای رفت و برگشت کودکتان درمسیر از دست ندهید ونگرانی کمتری از بابت مسیر طولانی داشته باشید.

با مراجعه به سایت های مهد کودک ها توضیحات و امکانات شان را بررسی کنید. از بررسی نظرات خانواده ها غافل نشوید چرا که آنها قبل از شما با این امکانات رو به رو شده اند و نظراتشان می تواند کارساز باشد و شما را در تصمیم گیری نهایی کمک کند.

مهد کودک های اطراف جردن را نیز از نظر بگذرانید و در میان تعداد زیاد گزینه ها بهترین را برای رشد و شکوفایی فرزندتان برگزینید . مهد کودک خوب میتواند در رشد استعداد کودک شما نقش بسزایی بازی کند. آینده شخصیتی و شغلی کودک خود را با بهترین انتخاب تضمین کنید. 

مربیان

اولین معلم آموزشی که کودک با آن روبرو می شود مربی مهد کودک است.اولین معلم آموزشی میتواند علاقه به تحصیل و شکوفایی را در کودک صد چندان کند و یا بالعکس تمام شوق و ذوق  کودک را از بین ببرد .

بنابراین توجه داشته باشید،مهد کودکی را برای فرزندتان برگزینید که از مربیان تحصیل کرده در زمینه تربیت کودک بهره ببرند.  

به نحوه تعامل مربی و میزان علاقه وی به کودکان و شغل مربی گری دقت زیاد داشته باشید .چرا که آینده کودک شما به نحوه تدریس و تعامل ایشان با کودکان  بستگی دارد.

در زمان بازدید حضوری از مرکز آموزشی کودک خود را نیز حتما همراه ببرید.نظر او را درباره مهد کودک و مربی بپرسید،اگر از حضور در مهد کودک احساس خوشایندی دارد و در برقرای ارتباط با کودکان و مربیان راحت و بدون مشکل است .نسبت به ثبت نام او اقدام کنید.چرا که او بایستی بیشترین زمان را در این فضا و با این افراد سپری کند.