مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های جردن

در جستجوی لیست بهترین مهدکودک‌های منطقه جردن هستید؟ اگر هدف شما انتخاب مکانی است که ارزنده ترین خدمات آموزشی و مراقبتی را به کودکان ارائه دهد، ما برای شما لیستی از بهترین مهدکودک‌های جردن را تهیه کرده‌ایم که ممکن است نظر شما را جلب کند. برای دسترسی به لیست برترین مراکز آموزشی منطقه جردن و اطلاعات بیشتر، لطفاً به لینک زیر مراجعه کنید.

نام مدیر:
ماریا بانی شرکا
گروه سنی:
۲ تا ۶ سال
ساعت کاری:
۸ الی ۱۵
سال تاسیس:
۱۳۸۸
آدرس:
جردن، بالاتر از چهارراه جهان کودک، انتهای پدیدار، پلاک ۱۷
نام مدیر:
آسیه عزیزی
گروه سنی:
۶ ماهه تا ۶ سال
ساعت کاری:
۷ تا ۱۷
سال تاسیس:
۱۳۹۴
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
جردن، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش والی نژاد، پلاك ٨٠
نام مدیر:
شیما شهنازی
ساعت کاری:
۷:۳۰ تا ۱۶
آدرس:
ونک – ملاصدرا – شیخ بهایی شمالی – خیابان امداد غربی – پلاک ۳۴
نام مدیر:
آزیتا نصیری (کشاورز)
آدرس:
تهران،خیابان نلسون ماندلا(جردن)،کوچه سعیدی،پلاک ۲۰ واحد E1
نام مدیر:
منظر شفیعی
گروه سنی:
از سن ۹ ماهگی تا سن ۶ سالگی
ساعت کاری:
۷:۳۰ تا ۱۶:۰۰
آدرس:
خیابان ولی عصر، نلسون ماندلا (جردن)، بلوار شهنواز، خیابان احمدی، خیابان مشیری، پلاک ۲۰

ادامه لیست مهدکودک ها

مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

آیا این لیست به روز است؟
بله، برای عرضه بهترین و جدیدترین اطلاعات همواره در تلاشیم که لیست مهدکودک‌های جردن که در وب سایت ما قرار دارد به‌روز باشد.
آیا لیست مهدکودک‌های جردن کامل است؟
بله، البته نمیتوان منکر تغییراتی که در این صنعت رخ میدهد، شد اما سعی کرده‌ایم تا حد امکان لیست کاملی از مهدکودک‌های جردن را در وب سایت خود ارائه دهیم. 
 آیا در این صفحه امکان وجود تبلیغات وجود دارد؟
بله، در صفحه مربوط به لیست مهدکودک‌های جردن، امکان وجود تبلیغات براساس استاندارد های کیفی سایت وجود دارد. بنرها، پیشنهادهای مرتبط یا پاسخ به عنوان سوال‌هایی که ممکن است مشتریان داشته باشند، را با ما در میان بگذارید تا تبلیغات مفید و معتبر را نمایش دهیم. 

بهترین مهدکودک در جردن، بلوار آفریقا، نلسون ماندلا

یکی از بهترین انتخابها برای مهد کودک فرزندتان،نزدیکترین مرکز به محل کار و یا محل زندگی میباشد. چرا که رفت و آمد به مهد کودک هم برای کودک و هم برای خانواده ها بسیار آسانتر خواهد بود و زمان کمتری برای رسیدن به مهد کودک از خانواده میگیرد  .

در منطقه جردن گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد که خانواده ها میتوانند آنها را بررسی کنند و بهترین را برگزینند.

محیط غنی آموزشی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب بهترین مهد کودک می باشد.

استعدادیابی هوارد گاردنر بر پایه ۸ روش میباشد که پیدا کردن هر یک از این روش ها تاثیر بسیاری بر آینده کودک خواهد داشت. 

  • هوش زبانی و کلامی
  • هوش بصری و فضایی
  • هوش منطقی و ریاضی
  • هوش موسیقی یابی
  • هوش درون فردی
  • هوش برون فردی
  • هوش طبیعت گرایی
  • هوش بدنی و جنبشی

برخورداری از کلاس های تاریخ، فلسفه، صخره نوردی، زبان، موسیقی، شطرنج و… جزو مهمترین کلاس ها میباشد که در مهد کودک ها برای پرورش استعداد کودکان برگزار میشود. از اهمیت اینگونه کلاس ها برای فرزندتان غافل نشوید .

امنیت محیط و امکانات مهد کودک ها نیز یکی دیگر از مواردی است که هر پدر و مادری به آن توجه میکند.

تحویل گرفتن به موقع کودکان،امنیت فضای بازی کودکان،اسباب بازی ها،راه پله ها،عبور و مرور افراد متفرقه به مهد کودک،عدم دسترسی کودکان به درب ها و قفل آنها،وسایل گرمایشی و سرمایشی،پریز برق و…. همه و همه موارد بسیار مهمی است که در زمان انتخاب بهترین مهد کودک باید به آن توجه داشت.

با توجه به شرایط کنونی دنیا و وجود ویروس کرونا دغدغه اول والدین بهداشت و ایمنی درباره این بیماری است. مدیران مراکز آموزشی باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند.و برنامه روزانه برای ضد عفونی تمام وسایل و فضا ها داشته باشند.تا سلامت کودکان تضمین شده باشد.زمانی آموزش نتیجه بخش خواهد بود که از نظر سلامت،جسم و روح کودک در امنیت باشد.

با توجه به شرایط جغرافیایی جردن که از جنوب به میدان آرژانتین،از شمال به الهیه محدود میشود . دسترسی به این مکان از طریق بزرگراه همت،مدرس،حقانی امکان پذیر است.همچنین از طریق خیابانهای ولیعصر، گاندی،میرداماد،ظفر،وزرا،بیهقی و آرژانتین نیز میتوان به جردن دسترسی پیدا کرد.با توجه به این فضای جغرافیایی و دسترسی از این مسیرها بهترین و نزدیکترین مسیر را برای رسیدن به مرکز آموزشی برگزینید.تا زمان زیادی را برای رفت و برگشت کودکتان درمسیر از دست ندهید ونگرانی کمتری از بابت مسیر طولانی داشته باشید.

با مراجعه به سایت های مهد کودک ها توضیحات و امکانات شان را بررسی کنید. از بررسی نظرات خانواده ها غافل نشوید چرا که آنها قبل از شما با این امکانات رو به رو شده اند و نظراتشان می تواند کارساز باشد و شما را در تصمیم گیری نهایی کمک کند.

مهد کودک های اطراف جردن را نیز از نظر بگذرانید و در میان تعداد زیاد گزینه ها بهترین را برای رشد و شکوفایی فرزندتان برگزینید . مهد کودک خوب میتواند در رشد استعداد کودک شما نقش بسزایی بازی کند. آینده شخصیتی و شغلی کودک خود را با بهترین انتخاب تضمین کنید. 

مربیان

اولین معلم آموزشی که کودک با آن روبرو می شود مربی مهد کودک است.اولین معلم آموزشی میتواند علاقه به تحصیل و شکوفایی را در کودک صد چندان کند و یا بالعکس تمام شوق و ذوق  کودک را از بین ببرد .

بنابراین توجه داشته باشید،مهد کودکی را برای فرزندتان برگزینید که از مربیان تحصیل کرده در زمینه تربیت کودک بهره ببرند.  

به نحوه تعامل مربی و میزان علاقه وی به کودکان و شغل مربی گری دقت زیاد داشته باشید .چرا که آینده کودک شما به نحوه تدریس و تعامل ایشان با کودکان  بستگی دارد.

در زمان بازدید حضوری از مرکز آموزشی کودک خود را نیز حتما همراه ببرید.نظر او را درباره مهد کودک و مربی بپرسید،اگر از حضور در مهد کودک احساس خوشایندی دارد و در برقرای ارتباط با کودکان و مربیان راحت و بدون مشکل است .نسبت به ثبت نام او اقدام کنید.چرا که او بایستی بیشترین زمان را در این فضا و با این افراد سپری کند. 

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهدکودک فرشته های کوچک در جردنخیابان ولی عصر، نلسون ماندلا (جردن)، بلوار شهنواز، خیابان احمدی، خیابان مشیری، پلاک ۲۰۰۹۳۶۳۷۴۰۱۴۰ ۰۲۱۲۲۰۳۷۹۷۴
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
موسسه خلاقیت اندیشه کیان در جردنتهران،خیابان نلسون ماندلا(جردن)،کوچه سعیدی،پلاک ۲۰ واحد E1۰۹۹۰۹۲۲۷۱۳۸ ۰۲۱۲۶۲۰۰۶۹۸
مهدکودک و خانه کودک تامیلا در شیخ بهاییونک – ملاصدرا – شیخ بهایی شمالی – خیابان امداد غربی – پلاک ۳۴۰۹۱۲۷۳۳۰۷۱۲ ۰۲۱۸۸۰۵۷۹۵۵
مهدکودک سه زبانه باغ نیلوفر در جردنجردن، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش والی نژاد، پلاك ٨٠۰۹۱۹۲۹۸۸۲۶۷ ۰۲۱۸۸۸۸۲۰۹۱
مهدکودک دوزبانه کلید مهربانی در جردنجردن، بالاتر از چهارراه جهان کودک، انتهای پدیدار، پلاک ۱۷۰۹۱۲۲۹۳۴۷۴۹ ۰۲۱۸۸۷۹۹۸۱۸