مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های مرزداران

بازدید کننده عزیز، لیست بهترین مهدکودک های مرزداران در تهران در انتظار شما هستند، جایی که پرورشی با کیفیت و رشد سالم فرزندانتان تضمین شده است. در صفحه‌ای کامل و روزآمد قرار داریم، جایی که شما می‌توانید به‌روزترین لیست این مراکز با امکانات فوق‌العاده، کادر آموزشی مجرب و برنامه‌های تحت نظر با کیفیت را بیابید. جهت دسترسی به این لیست با کیفیت و بروز، کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید. منتظر حضور شما هستیم تا بهترین تجربه را در پرورش و پرورش فرزندانتان داشته باشید.

نام مدیر:
خانم حاجیلو
گروه سنی:
از ۱ تا ۷ سال
ساعت کاری:
۷ تا ۱۷:۳۰
آدرس:
بلوار مرزداران، بین خیابان نارون و سپهر

ادامه لیست مهدکودک ها

مهد کودک دو زبانه باغ بازی مرزداران
نام مدیر:
حمید پاکدل
گروه سنی:
۱ تا ۶ سال
ساعت کاری:
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۹۵
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
مرزداران ، نرسیده به سرسبز جنوبی، پلاک ٣٠
موسسه فرهنگی هنری آشیانه کودک و نوجوان مرزداران
نام مدیر:
گروه سنی:
۳ تا ۶ سال (برای پذیرش کودکانی که ۲.۵ سالگی را گذرانده اند استثنائاتی وجود دارد که مخاطبین محترم می توانند با مراجعه حضوری به مؤسسه از آنها مطلع شوند)
ساعت کاری:
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۸۰
مجوز:
وزارت فرهنگ و ارشاد
آدرس:
بلوار مرزداران. خیابان بهار. نبش میدان علائی پور. پلاک ۲۲
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

آیا لیست بهترین مهدکودک‌های مرزداران در وب سایت شما به‌روز است؟
بله، ما به طور دوره‌ای لیست بهترین مهدکودک‌های مرزداران در تهران را بررسی و به‌روزرسانی می‌کنیم. اطلاعات این لیست به‌روز شده و شامل مهدکودک‌های با کیفیت و مناسب در منطقه مرزداران است. شما می‌توانید به اطلاعات جدیدترین مهدکودک‌ها و خدمات آنها از طریق وب سایت ما دسترسی پیدا کنید تا بهترین تصمیم را برای فرزندتان بگیرید.
آیا لیست بهترین مهدکودک‌های مرزداران در وب سایت شما کامل است و تمام مهدکودک‌های این منطقه را شامل می‌شود؟
هدف ما در ارائه لیست بهترین مهدکودک‌های مرزداران در تهران، ارائه یک لیست کامل و جامع است. ما سعی می‌کنیم تا تمام مهدکودک‌های با کیفیت و معتبر در منطقه مرزداران را در لیستمان جمع‌آوری کنیم. با این حال، باید توجه داشته باشید که ممکن است برخی از مهدکودک‌ها هنوز در لیست ما ثبت نشده باشند یا اطلاعاتی درباره آنها در دسترس نباشد. ما به‌صورت دوره‌ای لیست را بروز می‌کنیم و در صورت اطلاع از مهدکودک‌های جدید، آنها را به لیست اضافه خواهیم کرد.
آیا در وب سایت شما تبلیغاتی برای مهدکودک‌ها وجود دارد؟
صفحه لیست بهترین مهدکودک‌های مرزداران در تهران در وب سایت ما به‌صورت خالصانه به ارائه اطلاعات و بهبود انتخاب مهدکودک برای والدین اختصاص داده شده است. امکان درج تبلیغات برای مهدکودک‌ها در این صفحه وجود دارد. 

بهترین مهدکودک های مرزداران

اولین قدم آموزشی کودک در مهد کودک اتفاق می افتد.باید در نظر داشت همین قدم های ابتدایی اگر استوار و درست برداشته شود آینده کودک را تضمین خواهد کرد و تاثیر آن در تمام مراحل زندگی اجتماعی کودک نمایان خواهد بود.

بنابراین انتخاب مهد کودک برای والدین چالشی بزرگ محسوب می شود و دچار استرس و دلهره در زمان جستجو برای بهترین مهد کودک می شوند.

مطالعه این مطلب شما والدین عزیز را یاری خواهد کرد تا بدون وجود استرس و نگرانی به راحتی قدم در راه یافتن بهترین مهد کودک قرار دهید و در آینده شاهد رشد و بالندگی فرزندتان باشید.

برنامه آموزشی

قبل از هر گونه تصمیم و کاری ابتدا لازم است اطلاعات خود را درباره برنامه آموزشی و رویکرد های آموزشی بالا ببرید و با آگاهی در این زمینه بهترین را برگزینید و بتوانید قضاوت درستی در این زمینه داشته باشید.

روانشناسان حوزه کودک نیز تاکید می کنند اهمیت برنامه آموزشی از هر چیز دیگر مهمتر است و نباید معیار های دیگر مانند قیمت و ساعات کاری به این موضوع ترجیح داده شود.

اکثر خانواده به دنبال فضای آموزشی می گردند که کودکشان در آن احساس امنیت و راحتی کند و محدودیتی در این فضا نداشته باشد.

 بنابراین مهد کودک باید مورد پسند و متناسب با روحیه کودکان باشد و کودکان بتوانند با آسودگی و فارغ از هر مشکلی به آموزش و فعالیت های گوناگون آموزشی بپردازند.

این آموزش ها و کسب مهارت های اجتماعی مختلف کودکان را برای حضور در جوامع بزرگتر مهیا میکند.

بهداشت و امنیت

رعایت پروتکل های بهداشتی و امنیتی یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که هر مجموعه آموزشی موظف به اجرای آن هستند تا سلامت کودکان به خطر نیفتد.

تمیزی تمام فضاها های مجموعه راه پله ها،کف زمین،توالت ها،سالن غذاخوری،آشپزخانه،کلاس ها و تمام تجهیزاتی که کودکان با آن سروکار دارند باید هر روزه و به شکل منظم انجام شود.

محیط پاکیزه و عاری از زباله کودکان را ترغیب به آموزش خواهد کرد.

چیدمان کلاس

 فضای کلاس ها نباید با وسایل مختلف پر شده باشد و عبور و مرور کودکان مابین وسایل به سختی انجام شود.

وجود قفسه های نگهداری وسایل در کلاس ها ضروری است تا از بهم ریختگی و آشفتگی جلوگیری شود و برای کودکان حواس پرتی به همراه نداشته باشد.

آشفتگی کلاس ها می تواند زمان جابجایی کودکان خطراتی را نیز برای آنها به همراه داشته باشد بنابراین به همه نکات توجه ویژه نشان دهید و بهترین و مناسب ترین را برای رشد و شکوفایی دلبند خود برگزینید.

مربیان

نقش مربیان و کارکنان مهد کودک در رشد و آموزش کودکان اجتناب ناپذیر است .توانایی های مربیان است که با کشف و رمزگشایی کودکان میتوانند استعدادهای کودکان را دریابند و به بهترین شیوه سعی در پرورش و به مرحله ظهور رساندن آن بکوشند.

بنابراین در زمان تحقیق و جستجو برای یافتن مهد کودک دقت کنید مربیان مرکز آموزشی در زمینه نیازهای آموزشی کودکان اطلاعات لازم را داشته باشند. در نظر داشته باشید آیا می توانند با مهارت های خود علاقه به آموختن و کسب مهارت را در کودکان تحریک کنند و برای زندگی بهتر در اجتماع آماده کنند.  

برای اینکه مربیان بتوانند ارتباط خوبی با کودکان داشته باشند و با توجه به تکنولوژی روز به آموزش کودکان بپردازند لازم است دوره های آموزشی را پشت سر بگذارند و این آموزش ها را تکرار کنند.

کیفیت مواد غذایی

لازم است که والدین از برنامه غذایی مهد کودک خبر داشته باشند.بپرسید از کجا مواد خوراکی را تهیه میکنند و نحوه نگهداری مواد غذایی به چه صورت است.

آیا برای کودکان گیاه خوار و یا کسانی که آلرژی دارند برنامه غذایی مخصوص ترتیب داده اند؟ تمام این توجهات والدین به سلامت کودک دلبند شان بر میگردد بنابراین حق شماست که درباره جزئیات بدانید.

سطح مراودات در مهد کودک

برخورد اولیه کارکنان و مدیریت میتواند برای شما والدین عزیز تعیین کننده باشد.

تاثیر این استقبال اولیه از والدین و کودکان می تواند اعتماد والدین و علاقه کودک را به ارمغان بیاورد.

دقت کنید برخورد پرسنل و کارکنان با کودکان به چه صورت است آیا با خوشرویی با آنها برخورد میکنند؟

آیا فضایی دوستانه و آرام بر مرکز آموزشی حکمفرما است؟

رصد کنید رفتار مربیان و کارکنان جلوی شما با دو رویی همراه نباشد و به شکل واقعی رفتار کنند.

قبل از هر اقدامی لیستی از اولویت های خود تهیه و دسته بندی کنید. کودک خود را رمزگشایی کنید و نیازهایش را بیابید.این اقدام شما باعث میشود در وقت صرفه جویی کنید و خیلی سریعتر از بین تعداد زیاد گزینه های انتخابی بهترین را برای دلبند خود برگزینید.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
مهدکودک دنیای خلاقیت در مرزدارانبلوار مرزداران، بین خیابان نارون و سپهر۰۹۱۲۳۲۷۲۴۱۱ ۰۹۱۲۶۸۵۳۹۵۲
موسسه فرهنگی هنری آشیانه کودک و نوجوان مرزدارانبلوار مرزداران. خیابان بهار. نبش میدان علائی پور. پلاک ۲۲۴۴۲۲۳۰۹۲
مهد کودک دو زبانه باغ بازی مرزدارانمرزداران ، نرسیده به سرسبز جنوبی، پلاک ٣٠۴۴۲۱۱۸۱۸