مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

بهترین مهدکودک در اختیاریه

با لیستی کامل و به‌روز از مهدکودک‌های اختیاریه در تهران آشنا شوید! در این صفحه، شما قادر خواهید بود تا اطلاعات کاملی درباره مهدکودک‌ها، امکانات، کادر آموزشی و برنامه‌های آن‌ها را بیابید. با کلیک بر روی صفحه، به طور مستقیم به لیست کامل و بروز مهدکودک های اختیاریه هدایت خواهید شد.

ادامه لیست مهدکودک ها

مهدکودک گلپونه پاسداران
نام مدیر:
زهرا نخستین باذل
گروه سنی:
از یک سال تا شش سال و بعد از دبستان
ساعت کاری:
۰۷:۳۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۸۵
مجوز:
بهزیستی (سه ستاره)
آدرس:
پاسداران میدان هروی خیابان وفامنش خیابان جمالی غربی پلاک ۳۸
مهد قرآنی مهدقرآن شكوفه ها (شعبه پاسداران)
نام مدیر:
زینب کریمی
گروه سنی:
٣ تا ٦ سال
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۷۱
مجوز:
وزارت ارشاد
مهدکودک کودک پارسی پاسداران
نام مدیر:
سمانه فروغی
گروه سنی:
شیرخوار به بالا
ساعت کاری:
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۸۸
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
پاسداران ، ضلع شمال شرقی چهار راه فرمانیه ، خیابان جهان بخش نژاد ( نارنجستان هفتم )
مرکز پیش دبستانی و مهدکودک دو زبانه گلهای ناز پاسداران خیابان شریعتی خیابان دولت
نام مدیر:
خانم مولود شریفی تجریشی
گروه سنی:
۶ ماه تا ۶ سال
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۷۹
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
مسیر۱:خیابان شریعتی خیابان دولت سه راه نشاط خیابان نجف آبادی بعد از فکوریان پلاک۹ مسیر۲:چهارراه پاسداران خیابان دولت ابتدای خیابان وارسته خی
مهدکودک دو زبانه نیکو پاسداران
گروه سنی:
۲ سال به بالا
ساعت کاری:
۰۷:۳۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
پاسداران، نیستان ۷، میدان احتشامیه، پلاک ۶۵
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

آیا این لیست مهدکودک ها به روز است؟
بله، لیست مهدکودک های موجود در سایت ما به صورت منظم بروزرسانی می‌شود. ما با همکاری مراکز مختلف مهدکودک و دستیاران آموزشی در تلاشیم تا لیست را به‌روز نگه داریم و از تغییرات جدید مهدکودک ها مطلع شویم. این برای اطمینان از ارائه اطلاعات دقیق و جامع درباره مهدکودک ها برای شما بسیار مهم است.
آیا این لیست کامل و جامع است؟
تلاش ما بر این است که لیست مهدکودک ها در سایت ما به‌طور کامل و جامع باشد. ما سعی داریم تا حد امکان تمام مهدکودک های موجود در منطقه یا شهر خود را در این لیست جمع‌آوری کنیم. با این حال، به دلیل رشد پویای صنعت مهدکودک و افزودن مهدکودک های جدید، ممکن است چندین مهدکودک در لیست ما وجود نداشته باشد. بنابراین، اگر شما مهدکودک خاصی را در لیست ما نیافتید، پیشنهاد می‌کنیم با ما تماس بگیرید تا ما بتوانیم این اطلاعات را به لیست اضافه کنیم.
آیا تبلیغاتی در این صفحه نمایش داده می‌شود؟
بله، برای حمایت مالی از سایت و پیشرفت فعالیت های ما، ممکن است تبلیغات در این صفحه نمایش داده شود. با این حال، تلاش ما بر این است که تبلیغات مربوط به محصولات یا خدمات مرتبط با موضوع مهدکودک ها و خانواده‌ها باشند. ما سعی می‌کنیم تا حد امکان تبلیغات را با محتوای مفید و ارزشمند جایگزین کنیم تا تجربه کاربری شما را حفظ کنیم. همچنین، در صورتی که با تبلیغات موجود مشکلی داشته باشید، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا موضوع را بررسی کنیم.

بهترین مهدکودک های اختیاریه

انتخاب بهترین مرکز آموزشی برای والدین یکی از سخترین چالشهای زندگی آنها عنوان می شود.همه والدین وقتی صحبت از تصمیم برای آینده فرزندان به میان می آید دچار استرس و وسواس می شوند.

در اینجا باید گفت که این امر کاملا طبیعی است در زمینه انتخاب بهترین مرکز آموزشی برای کودکان خردسال خود در درجه اول تحقیق کنید و در زمینه آموزش های دوران خردسالی به اطلاعات خود بیفزاید و سپس با اطلاعات کافی و جامع درباره بهترین آموزش ها به دنبال موسسه مناسب با اخلاقیات فرزند خود بگردید.

چالش انتخاب بهترین مهد کودک

مراکز مختلفی در اطراف ما وجود دارند که بتوانیم کودک خود را به آنها بسپاریم و انتظار آموزش های اولیه برای ورود کودکمان به جامعه و مدارج تحصیلی را از آنها داشته باشیم .

بنابراین لازم است قبل از اعتماد به موسسه ایی و سپردن فرزند خود به آنها کمی تحقیق کنیم و بهترین گزینه را برای فردای فرزندمان انتخاب کنیم تا نتیجه لازم برای رشد و شکوفایی استعدادهای ذاتی کودک خود بگیریم. 

عوامل موثر برای انتخاب مهد کودک مناسب

یادگیری،خواندن و نوشتن،استقلال،همکاری و داشتن نظم تنها موفقیتی نیست که که کودک با ورود به مهد کودک به دست می آورد.این روند بسیار طولانی تر است و تقریبا تمام زندگی،شخصیت،حرفه و آینده کودک را در بر میگیرد.

مجاورت مهد کودک با خانه

یکی از عوامل مهم در تصمیم گیری والدین در انتخاب مهد کودک فاصله مابین مرکز آموزشی با محل سکونت می باشد.

مطمئنا نزدیک ترین و در دسترس ترین مرکز آموزشی بهترین گزینه برای خانواده ها است.چرا که کودک خردسال باید صبح زود از خواب بیدار شود و اگر فاصله منزل تا مهد کودک طولانی باشد باید از وسایل نقلیه عمومی نیز استفاده کند تا به مرکز آموزشی برسد.این خود کلی زمانبر خواهد بود و گذشته از زمانبر بودن کودک را خسته خواهد کرد. چه بسا ممکن است در  مسیر با خطراتی نیز مواجه گردد.

کودکان در سنی هستند که باید بیشترین وقت خود را به بازی و تفریح با هم سن وسالان خود بگذارند نه اینکه وقتشان در مسیر رفت و برگشت به مهد کودک تلف شود.

مزیت دیگر فاصله کم مهد کودک به محل زندگی نیاز سر زدن مرتب والدین به مهد کودک است اگر این فاصله کم باشد دسترسی والدین به مرکز آموزشی نیز آسانتر خواهد بود.

کیفیت آموزش و انتخاب معلم

کیفیت،شکوه و عظمت بنای مهد کودک به رنگ و لعاب در و دیوار ها و تجهیزات آن نیست. بلکه کیفیت ،تجربه و شایستگی معلمانی است که در مرکز آموزشی مشغول به پرورش استعدادهای ذاتی کودکان می باشند.

معلمان بعد از خانواده ها مهمترین افراد در زندگی کودکان به شمار می آیند.معلمان عناصر سازنده شخصیت کودکان هستند.

معلمان با توجه به آموزش هایی که میدهند کودک را با خانواده و محیط زندگی خود آشنا میکنند و شخصیت تربیتی او را از همان ابتدا شکل می دهند.

 موسسه ای در امر آموزش کودکان موفق خواهد بود که در درجه اول از مربیان کارآزموده در امر تربیت برخوردار باشد و در کنار این موهبت از امکانات و تجهیزات نیز برای پیشبرد اهداف آموزشی استفاده کند.

علاقه کودک به محیط

کودکان در وهله اول و شروع انتخاب مهد کودک از خود شور و اشتیاق زیادی نشان میدهند.چرا که رفتن به مهد کودک به معنی یافتن دوستان جدید و بازی و تفریح را به همراه خواهد داشت.

مهمترین و اصلی ترین شرط انتخاب بهترین مهد کودک دوست داشتن کودک می باشد. اوست که باید محیط ، مربیان و کودکان دیگر  را بپذیرد و با آنها ساعات طولانی را سپری کند.

آماده سازی کودک برای ورود به مهد کودک وظیفه والدین است. اما انس گرفتن کودک با محیط کلاس و مهد کودک دیگر به مهارت و اخلاق مربی برمی گردد.

به شکل معمول کودکان برای ورود به مهد کودک و دوست داشتن این فضا دلایل زیادی دارند.تعریف این فضا برای آنها بازی و شادی با دوستان و بهره بردن از اسباب بازی های مختلف است .

نحوه تحقیق درباره مهدکودک

تصمیم گیری در مورد انتخاب مهد کودک تاثیر مستقیم بر زندگی فرزندمان خواهد داشت.و این گام بزرگ تقریبا کل زندگی کودک را تحت شعاع قرار خواهد داد.بنابراین گرفتن این تصمیم برای تمام والدین یک چالش بزرگ محسوب میشود.پس نمی توان تنها با پرسیدن چند سوال و گفتگو درباره آن به نتیجه رسید.

برای گذشتن از این مرحله ابتدا در وب سایت های مراکز آموزشی حسابی جستجو و تحقیق کنید.سپس با دوستان و آشنایانتان در این زمینه گفتگو و نظر سنجی داشته باشید.

حتما با پرسنل و مربیان جلسه حضوری بگذارید و از نزدیک سطح امنیت،نظافت،رفتار مربیان و کارکنان ،امکانات و تجهیزات و دیگر موارد را بررسی کنید و سپس بهترین که با معیارهای شما مطابقت دارد را برای آینده بهتر فرزند خود برگزینید.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
مهدکودک دو زبانه نیکو پاسدارانپاسداران، نیستان ۷، میدان احتشامیه، پلاک ۶۵۲۲۵۴۱۰۳۷
مرکز پیش دبستانی و مهدکودک دو زبانه گلهای ناز پاسداران خیابان شریعتی خیابان دولتمسیر۱:خیابان شریعتی خیابان دولت سه راه نشاط خیابان نجف آبادی بعد از فکوریان پلاک۹ مسیر۲:چهارراه پاسداران خیابان دولت ابتدای خیابان وارسته خی۲۲۵۵۸۴۱۹ ۲۲۵۵۸۴۱۳
مهدکودک کودک پارسی پاسدارانپاسداران ، ضلع شمال شرقی چهار راه فرمانیه ، خیابان جهان بخش نژاد ( نارنجستان هفتم )۰۹۱۲۲۹۶۰۶۵۴
مهد قرآنی مهدقرآن شكوفه ها (شعبه پاسداران)٢٢٨٩٨٦٠٦ ٢٢٨٩٨٦٠٧
مهدکودک گلپونه پاسدارانپاسداران میدان هروی خیابان وفامنش خیابان جمالی غربی پلاک ۳۸۲۲۹۳۳۶۹۶