مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های شیخ بهایی

لیست بهترین مهدکودک های شیخ بهایی در این صفحه در دسترس شماست تا انطباق، آفرینش و شناخت فرزندتان را ممکن کند. تیم مجرب و پرتلاش مربیان در این مهدکودک‌ها، کودکان را همراهی می‌کنند و به آن‌ها فضای اکتشاف ذاتی خود و تسلط بر مهارت‌های ضروری را هدیه می دهند. اگر کسب مهارت‌های جدید برای زندگی فرزندتان اهمیت دارد، کافیست بر لینک زیر کلیک کنید.

نام مدیر:
شیما شهنازی
ساعت کاری:
۷:۳۰ تا ۱۶
آدرس:
ونک – ملاصدرا – شیخ بهایی شمالی – خیابان امداد غربی – پلاک ۳۴
نام مدیر:
زهرا شریفی نویسی
گروه سنی:
از ۹ ماه الی ۶ سال
ساعت کاری:
۸ تا ۱۷
آدرس:
میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی شمالی، نبش بن بست صبا، پلاک ۱۲۲

ادامه لیست مهدکودک ها

خانه کودک وارش شیخ بهایی
نام مدیر:
سارا مومنی
گروه سنی:
۶ ماه تا ۶ سال
ساعت کاری:
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۸:۰۰ غروب ۴ روز آخر هفته تا ساعت ۲۰
سال تاسیس:
۱۳۹۶
مجوز:
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران
آدرس:
ملاصدرا، شیخ بهایی شمالی، شهانقی، پ ۴۱
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

آیا این لیست بهترین مهدکودک های شیخ بهایی به‌روز است؟
بله، همواره بهترین مهدکودک های شیخ بهایی به لیست اضافه می‌شوند تا رشد شخصیتی قوی‌تری را برای فرزندانتان ممکن کنیم. دقت و صحت اطلاعات لیست از خط مشی های اصلی تیم ما است.
آیا لیست شما کامل است؟ آیا تمام مهدکودک های شیخ بهایی در آن درج شده‌اند؟
انتخاب بهترین مکان برای رشد و توسعه فرزندانتان از اصلیترین اهداف ما بوده و همواره در تهیه لیست بهترین مهدکودک های شیخ بهایی، ارائه‌ مراکز معتبر و باکیفیت را مدنظر قرار می دهیم. در صورتی که شما مهدکودکی را می‌شناسید که به نظرتان در این لیست نیست از اشتراک اطلاعات استقبال میکنیم کافیست که با ما تماس بگیرید.
آیا تبلیغات در این صفحه مجاز است؟
در حال حاضر، صفحه لیست بهترین مهدکودک های شیخ بهایی تنها تبلیغات معتبر را می‌پذیرد تا فرصتی برای انتخاب آگاهانه و مناسب را برای خانواده ها ممکن کنیم.

بهترین مهدکودک شیخ بهایی

با بالا رفتن سطح دانش جامعه و پیشرفت تکنولوژی اهمیت آموزش کودکان صد چندان شده است. امروزه می بینیم که اکثر خانواده ها در صدد بهره گرفتن از آموزش های اولیه در مهد کودک ها برای کودکانشان هستند .

امروزه بر کسی پوشیده نیست، کودکانی  که به مهد کودک رفته اند در دوران دبستان و تحصیل موفق تر عمل میکنند.و انتقالشان به مراحل بالاتر تحصیلی راحت تر خواهد بود.

مزایایی آموزش های با کیفیت در مهد کودک ها و پیش دبستانی در شخصیت و نوع برخورد کودکان با هم سن وسالانشان نیز مشهود است .

حال که میدانیم فرستادن کودکمان به مرکز آموزشی با کیفیت بالا تا چه حد مهم است زمان تصمیم گیری برای انتخاب مهد کودک خوب چه اصولی را باید رعایت کنیم ؟ در این مقاله به برخی از این اصول میپردازیم.

ساعت های کاری مهدکودک

پس از جستجو در اطراف منزل و وب سایت ها از مهد کودکی که مد نظرتان است درباره ساعات کاریشان سوال بپرسید.

مطمئن شوید برای برداشتن وتحویل کودک چقدر انعطاف پذیر هستند؟ اگر احیانا کار اورژانسی برایتان پیش بیاید با شما همکاری لازم را انجام میدهند؟ اگر نیاز به استفاده از سرویس ویا اتوبوس برای رسیدن به مهد کودک دارید این زمان را برای شما محاسبه میکنند؟ زمان کار مهد کودک با زمان کاری شما همخوانی دارد؟ و….

کیفیت آموزش

ببینید از نظرات و پیشنهادات شما در آموزش و مسائل مختلف چه اندازه پشتیبانی میکنند.توجه داشته باشید که برنامه آموزشی و بازی های ذهنی برای کودکان تدارک دیده باشند.به افزایش خلاقیت و مهارتهای ذهنی کودکان بها داده شود.

دقت داشته باشید آموزش های مرکز بر پایه نوآوری و تحولات روز باشد.اگر قبل از بازدید حضوری درباره رویکردهای آموزشی تحقیق کرده باشید سوالات مناسبی خواهید یافت و برای آینده فرزندتان برنامه درست آموزشی ترتیب خواهید داد.  

امنیت

همه بر این امر آگاهی دارند که هر لحظه احتمال بروز خطر برای هر فردی ممکن است( تصادفات ، زمین خوردن ها ، شکستگی ها و…).

ولی با وجود این اتفاقات ضروری است برای کم کردن خطرات احتمالی تدابیری اندیشید. درباره این تدابیر از مدیریت سوال بپرسید و از امنیت مرکز آموزشی اطمینان پیدا کنید.

استحکام ساختمان مهد کودک را بررسی کنید. بپرسید مدیریت و کارکنان مهد کودک برای ایمنی و بهداشت کودکان چه برنامه ایی دارند؟ اتفاقات و تصادفات چگونه ثبت می شود؟ اتوبوس مدرسه و سرویس ها به افراد مناسبی سپرده شده اند؟اطلاع رسانی درباره بروز حوادث احتمالی به خانواده ها به درستی انجام میشود؟ 

مطمئن شوید مهد کودک به دوربین های مداربسته مجهز باشد.برخی والدین مایلند نحوه کار مربی را از این طریق مشاهده کنند.

از استحکام مبلمان و وسایل بازی کودکان مطمئن شوید. اندازه مبلمان و میز و صندلی ها مناسب بچه ها انتخاب شده باشد تا خطری کودکان را تهدید نکند.  

در زمان بازدید دقت کنید همواره مراقبی برای کنترل نزاع های کودکانه و کنترل بچه ها وجود دارد. 

مشخصات

اکثر مراکز آموزشی به صورت خصوصی اداره می شوند و هر یک قوانین و مقررات مختص به خود را دارند.واجب است والدین دقت کنند که قوانین موسسه در سطح استاندارد باشد و از قوانین آموزشی، امنیتی و بهداشتی در سطح مناسبی پیروی کنند.

مطمئن شوید از مربیان با تجربه و واجد شرایط برای کادر آموزشی بهره ببرند.اگر در مرکز آموزشی زبان خارجه تدریس میشود از معلمی که مهارت کافی در زمینه زبان دارد استفاده شود.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
خانه کودک شادینا در شیخ بهایی، ملاصدرامیدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی شمالی، نبش بن بست صبا، پلاک ۱۲۲۰۲۱۸۶۰۵۱۲۰۰ ۰۲۱۸۶۰۵۱۲۰۱
مهدکودک و خانه کودک تامیلا در شیخ بهاییونک – ملاصدرا – شیخ بهایی شمالی – خیابان امداد غربی – پلاک ۳۴۰۹۱۲۷۳۳۰۷۱۲ ۰۲۱۸۸۰۵۷۹۵۵
خانه کودک وارش شیخ بهاییملاصدرا، شیخ بهایی شمالی، شهانقی، پ ۴۱۸۸۶۱۶۹۳۰ ۸۸۶۱۶۹۳۱