مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های خیابان پیروزی، نیرو هوایی

در این صفحه لیست بهترین مهدکودک های خیابان پیروزی، نیرو هوایی قابل مشاهده است. رصد این لیست، جستجویی هیجان‌انگیز و دقیق برای انتخاب محیطی جهت رشد و آغاز دوره‌ای جدید از زندگی کودکان شما فراهم میکند. با کلیک بر این لیست، می توانید بهترین مراکز این منطقه که مراقبت و آموزش را به کودکان ارائه دهند را شناسایی کنید.

نام مدیر:
خانم ایمان نژاد
ساعت کاری:
۷ تا ۱۷
مجوز:
آموزش و پرورش
آدرس:
خیابان پیروزی، خیابان چهارم نیرو هوایی، فرعی ۴/۲۱ (شهید ارشدیان)، سرای محله پیروزی
نام مدیر:
خانم ایمان نژاد
آدرس:
پیروزی، خیابان دوم نیروی هوایی، خیابان ۲/۳۷ ( مسعودیان )، پلاک ۴۴
نام مدیر:
کبری ایمان نژاد
ساعت کاری:
۷:۰۰ تا ۱۷:۰۰
آدرس:
خیابان پیروزی،خیابان پنجم نیروی هوایی، نبش ۵.۳۱، پلاک ۱۰، سرزمین شادی
نام مدیر:
کبری ایمان نژاد
آدرس:
خیابان ۳۰ متری نیروی هوایی، خیابان بصیر، تقاطع شواخ، سرای محله شورا، طبقه دوم، مهد آرین ۲
نام مدیر:
محمد پیروزی
گروه سنی:
۳ تا ۱۲ سال
ساعت کاری:
۹ تا ۲۱
آدرس:
خیابان پیروزی، نبش بلوار ابوذر، پلاک ۱۲۷۸، طبقه چهارم، واحد ۱۲

ادامه لیست مهدکودک ها

مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

 آیا لیست بهترین مهدکودک های خیابان پیروزی، نیرو هوایی در وب سایت شما به‌روز است؟
بله، لیست بهترین مهدکودک های خیابان پیروزی، نیرو هوایی که در وب سایت ما قرار دارد، به‌روز است و به طور منظم نیز بروزرسانی می‌شود. تیم ما به دنبال اطلاع‌رسانی است بنابراین همواره جمع‌آوری و اضافه کردن مهدکودک‌های جدید و اطلاعات به‌روز را صورت می دهد تا خانواده ها بتوانند بهترین مهدکودک را برای فرزند خود برگزینند.
آیا بهترین مهدکودک های خیابان پیروزی، نیرو هوایی در وب سایت شما کامل است؟
بله، تکمیل لیست بهترین مهدکودک های خیابان پیروزی، نیرو هوایی که در وب سایت ما قرار دارد از اهداف اصلی است. نباید از یاد برد که تلاش مداومی برای تکمیل اطلاعات مانند آدرس، شماره تماس، سرویس‌ها، ساعات کاری و سایر جزئیات مربوط به هر مهدکودک صورت می گیرد.
آیا در وب سایت شما امکان نمایش تبلیغات وجود دارد؟
بله، در وب سایت ما امکان نمایش تبلیغات وجود دارد. اما تأکید داریم که تبلیغات را به‌گونه‌ای انتخاب کنیم که منطبق بر استانداردهای کیفی سایت باشند.

در این صفحه شما والدین عزیز را در یافتن بهترین مکان برای تعلیم و تربیت ابتدایی کودکان و نونهالان تان کمک و مساعدت میکنیم تا شاید بتوانیم هم والدین را برای عبور از چالش یافتن بهترین مکان آموزشی یاری کرده باشیم هم آینده درخشانی برای آینده سازان کشور عزیزمان بسازیم .

در این مقاله لیست کاملی از بهترین مهد کودک های خیابان انقلاب و خیابان های اطراف آن را جمع آوری کرده ایم تا ساکنین محترم این ناحیه بتوانند مناسب ترین از نظر موقعیت مکانی و همچنین نوع خدمات را برای پرورش استعدادهای ذاتی فرزند خود بیابند.

ورود به مهد کودک نقطه شروع رسمی آموزش کودکان است بنابراین اگر در انتخاب مکان آموزشی اشتباه کرده باشید و انتخاب شایسته ایی نداشته باشید آینده آموزشی کودک را تحت شعاع این انتخاب نادرست کرده اید و مطمئنا ذوق و میل به تحصیل و کسب دانش را در کودک به حداقل و یا حتی به صفر خواهید رساند.

در مقابل اگر وقت کافی بگذارید و با دانش، مطالعه و البته صبوری بهترین انتخاب را انجام دهید شاهد رشد عزت نفس، عشق به یادگیری، توانایی خلاقانه و تحصیلی، انگیزه پیشرفت و همچنین عشق به مدرسه در کودک خواهید بود.

در درجه اول می بایست والدین مطمئن شوند که دلبندشان از نظر روانی، رشد شخصیتی و شرکت در فعالیت های گروهی برای ورود به محیط آموزشی آماده باشد.

سوالی که همواره در ذهن پدر و مادرها مطرح می شود این است که چگونه مهد کودک مناسب  برای کودک خود بیابم؟

در این مقاله توصیه هایی برای شما عزیزان دارم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید 

  • توجه به معیارهای زیر را سرلوحه انتخاب خود قرار دهید تا در آینده شاهد رشد و بالندگی فرزند خود باشید
  • از لحاظ آموزش و پرورش شرایط مدرسه باید در حد ایده آل باشد و نیازهای آموزشی هر فرد نسبت به استعدادهایش تامین شود.
  • محیط آموزشی باید عاری از خشونت و تبعیض نژادی باشد.
  • از نظر نظافت و تمیزی، محیط آموزشی باید در سطح استاندارد باشد.
  • امکانات و تجهیزات آموزشی باید در حد ایده آل باشد.
  • فاصله مهد کودک تا منزل چقدر است؟ آیا کودک مجبور به گذاشتن زمان زیاد در مسیر رفت و برگشت است؟
  • برنامه های آموزشی و کلاس های فوق برنامه، مهارت های کودک را تقویت میکند؟
  • آیا مدیر مدرسه فرد شایسته ایی برای مدیریت مکان آموزشی است؟ مدیر باید آشنایی کامل با روش های مدرن آموزشی و امور تربیتی کودکان داشته باشد.
  • آیا مهد کودک از روش های درست آموزشی پیروی میکند؟ آیا کودکان از لحاظ ذهنی، پویایی،عاطفی، اخلاقی و اجتماعی رشد میکنند؟

مشاورین حوزه کودک بر این باور هستند که در نظر گرفتن تفاوت های فردی بین کودکان و به کار گرفتن روش های درست آموزشی در به کمال رسیدن رشد شخصیتی و عاطفی، اجتماعی کودکان نقش مهم و اساسی دارد.

کلاس ها و تمام فضای داخلی مهد کودک می بایست نورگیر، تمیز و هوای سالمی داشته باشد.

در هنگام بازدید از مهد کودک به استحکام بنای ساختمان توجه کنید. دقت کنید تهویه هوا به درستی انجام شود.از نظر موقعیت مکانی مهد کودک نباید در نزدیکی کارخانه جات صنعتی واقع شده باشد.

مرکز آموزشی باید در منطقه مسکونی واقع شده باشد تا امکان رسیدن به مهد کودک با پای پیاده نیز وجود داشته باشد.فاصله طولانی از محل زندگی احساس امنیت را از کودک میگیرد و دلتنگی او برای خانه و والدین  را تشدید می کند.

به طور معمول کلاس ها و اتاق های مهد کودک پر از اسباب بازی و وسایل آموزشی است و این اجتناب ناپذیر است .

ولی نوع چیدمان وسایل و داشتن فضای کافی برای حرکت و امنیت کودکان نیز از نکات مهمی است که والدین در زمان بازدید از کلاس ها باید مد نظر داشته باشند.

نکته مهم و اساسی دیگر بهداشت و نظافت محیط، وسایل و تجهیزاتی است که کودکان در طول روز با آنها سروکار دارند.

با توجه به شیوع بیماریهای همه گیر، از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی و ضدعفونی روزانه محیط مطمئن شوید.

کودک ساعات طولانی می بایست در مهد کودک باشد، بنابراین گرسنه خواهد شد. لازم است که غذا و میان وعده مصرف کند.

 برنامه غذایی و میان وعده های مهد کودک را به دقت مطالعه کنید. منوی غذایی باید غنی و متنوع باشد تا مواد خوراکی که کودک نیاز دارد به او برسد.

نحوه تهیه و نگهداری مواد خوراکی باید بهداشتی و در حد استاندارد باشد. دقت کنید از مواد فرآوری شده و فست فود استفاده نکنند.

امیدوارم توصیه هایی که انجام شد بتواند قسمتی از نگرانی هایتان برای انتخاب مهد کودک را برطرف کند و چراغ راهی باشد برای یافتن بهترین  و صد البته مناسب ترین مکان برای آموزش های اولیه دلبند شما والدین عزیز.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد و خانه بازی هوش و استعداد پیروزیخیابان پیروزی، نبش بلوار ابوذر، پلاک ۱۲۷۸، طبقه چهارم، واحد ۱۲۰۹۰۲۴۰۹۰۰۳۷ ۰۲۱۷۷۴۱۰۷۹۲
مهدکودک آرین ۲ (شورا) در خیابان پیروزیخیابان ۳۰ متری نیروی هوایی، خیابان بصیر، تقاطع شواخ، سرای محله شورا، طبقه دوم، مهد آرین ۲۰۹۱۲۳۷۹۴۰۳۵ ۰۲۱۷۷۷۵۰۸۵۰
مرکز تخصصی و دو زبانه هوش و خلاقیت سرزمین شادی در پیروزی، نیروی هواییخیابان پیروزی،خیابان پنجم نیروی هوایی، نبش ۵.۳۱، پلاک ۱۰، سرزمین شادی۰۹۱۲۳۷۹۴۰۳۵ ۰۲۱۷۷۴۷۳۷۹۶
مهدکودک و پیش دبستانی دو زبانه آرین ۳ (هدف برتر)پیروزی، خیابان دوم نیروی هوایی، خیابان ۲/۳۷ ( مسعودیان )، پلاک ۴۴۰۹۱۲۳۷۹۴۰۳۵ ۰۲۱۷۷۴۱۳۶۵۲
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
مهدکودک آرین در خیابان پیروزی، نیروی هواییخیابان پیروزی، خیابان چهارم نیرو هوایی، فرعی ۴/۲۱ (شهید ارشدیان)، سرای محله پیروزی۰۹۱۲۳۷۹۴۰۳۵ ۰۲۱۷۷۱۵۰۳۶۶
مهد کودک و دبستان نیلوفر میدان شهدامیدان شهدا-خ مجاهدین اسلام-چهارراه آبسردار-نبش ک استنکافی-پ ۱۷۳۷۷۶۳۵۸۰۶