مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

بهترین مهدکودک در الهیه

در این صفحه می توانید لیست بهترین مهدکودک های الهیه را مشاهده نمائید. ابتدا وارد پروفایل هر مهدکودک شده و اطلاعات لازم درباره آن ها را مشاهده و مطالعه کنید. سپس بهترین ها را از نظر خودتان در یک لیست قرار دهید و سپس با مراجعه حضوری به این مراکز تصمیم خود را نهایی کنید.

نام مدیر:
نسرین قرایی
ساعت کاری:
از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۷:۳۰
آدرس:
خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، بولینگ عبدو، طبقه اول
نام مدیر:
خانم حسین زاده
گروه سنی:
۸ الی ۱۶
آدرس:
زعفرانیه - خیابان شهید فلاحی - خیابان امیری ثوری - پلاک ۱۷

ادامه لیست مهدکودک ها

مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

آیا این لیست مهدکودک های الهیه به روز است؟
بله، لیست مهدکودک های الهیه در سایت ما به صورت منظم بروزرسانی می‌شود. تمام تلاش ما بر این است که اطلاعات لیست را به‌روز نگه داریم و هر گونه تغییر در مهدکودک های الهیه را در سایت منعکس کنیم.
آیا این لیست کاملی از مهدکودک های الهیه را شامل می‌شود؟
سعی می‌کنیم تا حد امکان لیست کاملی از مهدکودک های الهیه را در سایت خود ارائه دهیم. با این حال، ممکن است در برخی موارد نتوانیم همه مهدکودک های الهیه موجود را در لیست قرار دهیم. به منظور تکمیل و به‌روزرسانی لیست، از تعاون کاربران و ارائه اطلاعات جدید استقبال می‌کنیم.
آیا این صفحه برای تبلیغات مهدکودک ها مناسب است؟
بله، صفحه ما برای تبلیغات مهدکودک های الهیه بسیار مناسب است. با درج تبلیغات خود در این صفحه، می‌توانید به صورت مستقیم با والدین و خانواده هایی که به دنبال مهدکودک های الهیه هستند، ارتباط برقرار کنید. برای اطلاعات بیشتر و قراردادن تبلیغات در صفحه ما، لطفا با ما تماس بگیرید.

بهترین مهد کودک در الهیه

تعریف بهترین مهد کودک از نظر هر فرد و خانواده ایی متفاوت است.چرا که انتظارات  هر فرد  و خانواده ایی از مهد کودک  متفاوت می باشد.ولی در کل امنیت،آموزش و راحتی کودک و خانواده نزد همه یکسان می باشد .

اما معیارهای کلی نزد روانشناسان حوزه کودک عنوان میشود.که میتواند خانواده ها را در امر یافتن بهترین گزینه که همان بهترین مهد کودک است ،والدین را یاری کند.

برای انتخاب بهترین مهد کودک چه باید کرد؟ 

تربیت درست اولین آرزوی هر پدر ومادری است،نحوه صحیح برخورد در مسائل گوناگون و چگونگی برخورد با کودک اولین دغدغه والدین است.

بعد از سپری کردن دو سه سال از سن  کودک،برای فراگیری فنون درست زندگی و آمادگی کودک برای ورود به اجتماع،بهترین کار از نظر روانشناسان حوزه کودک،کمک گرفتن از متخصصین و مربیان کودک حاضر در مهد کودک ها می باشد. 

برای یافتن بهترین مهد کودک اولین گزینه ایی که به ذهن میرسد.جستجو در اینترنت وتحقیق در این فضا است .

 با پیشرفت تکنولوژی و در دسترس بودن این فضا برای خانواده ها با کلیک چند دکمه میتوان با اطلاعات اولیه و امکانات مهد کودک های اطراف محل زندگی آشنا شدو گزینه های مختلف را بررسی کرد.  

در کنار تحقیق در فضای مجازی از بازدید حضوری غافل نشوید.و حتما زمانی را برای این کار در نظر بگیرید چرا که در این بازدید مسائل و نکاتی را با چشم خواهید دید که برای آینده و رفاه کودک بسیار مهم و حیاتی است.

در زمان بازدید حضوری نحوه برخورد مربیان و اشتیاق کودکان به حضور در مهد کودک از مهمترین و اصلی ترین فاکتورها است که باید از دید والدین عزیز پنهان نماند. 

بهره بردن از مربیان کارآزموده و مجرب در زمینه تربیت و آموزش در نزد مهد کودک ها از مهمترین فاکتورها است.که هم  مدیران و هم خانواده ها باید به آن توجه خاص نشان دهند.

مهمترین عوامل برای انتخاب مهد کودک ایده آل

برای انتخاب مهد کودک هرگز نباید عجله کرد. عجله در انتخاب بهترین مهد کودک ، پشیمانی های جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت.و آسیب هایی به کودک وارد خواهد کرد که جبران آن بسیار سخت خواهد بود.بنابراین با تفکر و تحقیق و حتما،پرسیدن نظر دوستان آشنایان و والدین کودکان حاضر در مهد کودک تصمیم نهایی را بگیرید.

با توجه به تیپ شخصیتی کودک خود لیستی از اولویت هایی که مد نظرتان است تهیه کنید.به ترتیب و با توجه به لیست،گزینه ها را بررسی کنید.سپس بهترین را برای رفاه خود و فرزندتان برگزینید.

رژیم غذایی

تنوع غذایی و منوی هفتگی مهد کودک را حتما بررسی کنید.از بهداشت مواد غذایی و نحوه نگهداری، همچنین نحوه طبخ غذا کاملا مطمئن شوید.اطمینان پیدا کنید که از مراکز معتبر مواد خوراکی را تهیه کنند.

اگر کودک شما به ماده خاصی حساسیت دارد حتما با مربیان و مسئول مهد کودک در میان بگذارید که برای سلامتی دلبندتان مشکلی پیش نیاید.

کلاس های فوق برنامه

هر فردی استعداد های مختص به  خود را دارد که باید با توجه به شرایط محیط و توجه اطرافیان کشف وپرورش پیدا کند . 

برخی مواقع والدین می توانند این استعداد ها را بیابند و شرایط را برای رشد و شکوفایی آن فراهم کنند. ولی در برخی موارد نیاز به واکاوی بیشتر در این زمینه است.در چنین مواقعی  باید از مربیان و افراد  آموزش دیده کمک گرفت که همانا مربیان مهد کودک ها می باشند.

برای یافتن و پرورش استعدادهای کودکان در مهد کودک ها کلاس هایی دایر میکنند تا کودکان را در این کلاس ها  محک بزنند و استعدادهای آنان را  کشف و سپس پرورش دهند.

در این زمینه از مدیران سوال بپرسید و برای کشف و همچنین پرورش استعداد کودک خود اهمیت بسیاری قائل باشید.

توجه داشته باشید برنامه کلاس های مهد کودک خشک و بی روح نباشد تا کودک ذوق حضور در مهد کودک را از دست ندهد .

امروزه آموزش های غیر مستقیم در دستور کار مربیان قرار دارد و با برقراری کلاس های متنوع چون آشپزی،هنر،تئاتر،موسیقی و ورزش … سعی در کشف و همچنین پرورش استعدادهای ذاتی کودکان میکنند وبا بهترین روش کودکان را آموزش میدهند .

در کنار تمام نکاتی که اشاره شد نسبت به رعایت استاندارد ها،بهداشت و شرایط کلاس ها دقت داشته باشید تا در آینده متضرر نگردید.

عوامل مهم دیگر در تصمیم گیری برای انتخاب بهترین مهد کودک

پدر و مادری که اولین فرزند خود را میخواهند به مهد کودک بسپارند نگرانی های بسیاری دارند و سپردن کودک دلبند خود به افراد غریبه برای آنها بسیار اضطراب آور خواهد بود.

پس برای انتخاب بهترین مکان برای دلبندشان باید زمان مناسبی را برای تحقیق و جستجو بگذارند و به همه شرایط بیشتر بی اندیشند.در کنار دغدغه های والدین مدیران و مسئولین مهد کودک ها نیز باید برای جلب اعتماد والدین همه شرایط را به بهترین حالت فراهم کنند.که هر دو گروه بتوانند فردای بهتری هم برای کودکان وهم برای جامعه فردای ایران فراهم کنند.

فراهم کردن محیط شاد و مفرح از گزینه های مهم می باشد که باید به آن توجه کرد.اگر شرایط محیط  کودکان را جذب کند در پی آن به آسانی می توان استعدادهای ذاتی کودکان  را کشف کرد و سپس تلاش در پرورش آنها نمود .

یکی از پارامترهای مهم قیمت می باشد که نباید از آن غافل بود چرا که هر خانواده ایی برای آموزش و پرورش  فرزند خود مقدار مشخصی هزینه کنار میگذارد. 

باید توجه داشت که مراکز آموزشی نیز تقریبا در زمینه هزینه در یک سطح هستند.ولی برخی با توجه به تعداد کلاسهایی که برگزار می کنند ممکن است مقدار بیشتری هزینه از خانواده ها طلب کنند . 

از جزئیات هزینه ها سوال بپرسید،مطمئن شوید برای هر قسمت از آموزش هایی که ترتیب داده اند چه مقدار هزینه در نظر گرفته اند. 

ساعات برگزاری کلاس ها،تعداد دوره های آموزشی،فضای داخلی کلاس ها و امنیت محیط مهد کودک را بررسی کنید و هزینه های جانبی را نیز حتما حساب کنید.  

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهدکودک رنگین کمان در زعفرانیهزعفرانیه - خیابان شهید فلاحی - خیابان امیری ثوری - پلاک ۱۷۰۹۰۴۵۱۷۸۹۸۱ ۲۶۸۰۲۷۶۶
مزرعه کودکی دانادل در قیطریهخیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، بولینگ عبدو، طبقه اول۰۹۳۵۱۹۵۹۴۱۴ ۰۲۱۲۲۲۰۷۳۰۲
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵