مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

مهدکودک در آیت الله کاشانی

در این صفحه می توانید لیست مهدکودک ها در آیت الله کاشانی را مشاهده کنید.

گروه سنی:
شیرخوار تا ۶ سالگی
ساعت کاری:
شنبه تا چهارشنبه - ۷ تا ۱۷ - پنج شنبه ها ۸ تا ۱۳
آدرس:
ایت الله کاشانی، سازمان برنامه شمالی، کوچه دوم شرقی، پلاک ۷

ادامه لیست مهدکودک ها

مهدکودک آسمان آبی آیت الله کاشانی
نام مدیر:
نوشین شعاری
گروه سنی:
شیرخوار، نوپا، نونهال، آمادگی و پیش دبستان (۴ ماه تا ۶ سال)
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۸:۰۰ غروب ساعت اضافه با هماهنگی و پذیرش روزانه و ساعتی
سال تاسیس:
۱۳۸۴
مجوز:
بهزیستی، آموزش و پرورش
آدرس:
آیت الله کاشانی،بلوار اباذر،خیابان شالی،پلاک ۱۱۸
مهدکودک اختر آیت الله کاشانی
آدرس:
آیت الله کاشانی، روبروی مسجد نظام مافی، دویست دستگاه انتهای کوی هشتم، پلاک ۵
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

آیا این لیست مهدکودک های آیت الله کاشانی در سایت شما به‌روز است؟
بله، لیست مهدکودک های آیت الله کاشانی در سایت ما به‌روز است. ما به منظور اطلاع‌رسانی دقیق و موثق، تلاش می‌کنیم تا لیست مهدکودک های آیت الله کاشانی را به‌روز نگه داریم و همیشه از منابع قابل اعتماد برای بروزرسانی استفاده می‌کنیم.
آیا این لیست مهدکودک های آیت الله کاشانی کامل است؟
بله، ما سعی می‌کنیم تا حد امکان لیست کاملی از مهدکودک های آیت الله کاشانی را در سایت خود ارائه دهیم. با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که این لیست ممکن است به صورت پیش‌فرض یا بر اساس اطلاعات عمومی و منابع در دسترس تهیه شده باشد. اگر شما اطلاعات دقیقتری در این رابطه دارید، ما را مطلع کنید تا بتوانیم آن را به لیست اضافه کنیم.
آیا مجوز تبلیغات در این صفحه وجود دارد؟
بله، شما می‌توانید در این صفحه تبلیغات خود را قرار دهید. برای اطلاعات بیشتر و صحت‌سنجی اطلاعات تبلیغاتی، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بتوانیم در خصوص هزینه‌ها و شرایط مربوطه صحبت کنیم.

بهترین مهدکودک های آیت اله کاشانی

اولویت همه والدین انتخاب یک مهد کودک با سیستم مدرن آموزشی است.شناخت چنین مراکز آموزشی کمی سخت خواهد بود و ممکن است والدین اسیر تبلیغات زرد شوند و انتخاب خوبی را نداشته باشند. اگر چنین اتفاقی رخ دهد هم کودک و هم والدین تجربه ناخوشایندی از روند آموزش خواهند داشت. بنابراین لازم است که در این زمینه اطلاعات کافی به دست بیاورید و سپس قدم در راه انتخاب بهترین مهد کودک بگذارید.در این حالت است که عملکرد درخشانی خواهید داشت و از روند آموزشی نتیجه خوبی برای شما و دلبندتان رقم خواهد خورد. 

مطالعه مطلب پیش رو میتواند بینشی به شما والدین ببخشد تا عملکرد درخشانی داشته باشد.

پارامترهای موثر برای انتخاب مهد کودک استاندارد

کودکان و والدین وابستگی عمیقی به یکدیگر دارند. با توجه به این دلبستگی باید انتخاب دقیقی انجام داد تا به سلامت جسم و روح طرفین صدمه ایی وارد نشود.توجه به روحیه حساس کودکان در این زمینه از ضروریات است.

امکانات آموزشی

کودکان همواره برای بازی و شادی با دوستان و هم سن وسالان خود انرژی دارند.در زمان بازی میتوان به کودکان درس های بسیاری آموخت. 

بنابراین آموزش غیر مستقیم باید توسط مربیان کارآزموده مهد کودک ها صورت گیرد و این در حالتی اتفاق می افتد که مرکز آموزشی از امکانات و تجهیزات بازی بهره مند باشد.  

در مهد کودک ها درک مفاهیم کلامی و غیر کلامی به وسیله بازی های گوناگون مانند شن بازی،نقاشی،طراحی،خمیر بازی،پازل،رقص،موسیقی،داستان  و...صورت میگیرد.

در زمان بازدید حضوری از مرکز آموزشی فضاهای مختلف را از نظر بگذرانید.دقت کنید که فضا ها با شرایط روحی کودکان همخوانی داشته باشد و هیجانات کودکان را برطرف کند.

امنیت و بهداشت

 مهد کودک ها مراکز آموزشی،فرهنگی و هنری هستند و لازم است که از امنیت و بهداشت کافی و در سطح استاندارد برخوردار باشند.

اگر پروتکل های بهداشتی برای کودکان به شکل منظم رعایت نگردد مطمئنا بر بازده آموزشی نیز تاثیر منفی خواهد گذاشت.اگر کودکان همواره بیمار شوند و این بیماری به دیگران نیز منتقل گردد کم کم کودک تمایل به حضور در مرکز آموزشی را از دست خواهد داد. 

بهتر است در زمان بازدید حضوری از نزدیک وسایل بازی،کلاسها،سالن غذاخوری،سرویس بهداشتی و تمام فضا ها دیدن کنید تا از تمیزی و نظافت آنها مطمئن شوید. 

دقت کنید آثار برق گرفتگی و آتش سوزی در مرکز آموزشی وجود نداشته باشد که این خود نشانگر عدم توجه مدیریت به اصول ایمنی تلقی میشود.

مراکز آموزشی حتما باید مجهز به دوربین مدار بسته باشند تا در صورت لزوم از آن برای برطرف کردن دغدغه های والدین نسبت به خطرات جانی و روحی فرزندشان استفاده کرد.

شرایط فضاهای مختلف مهدکودک

سابقه کاری مهد کودک ها میتواند نسبت به میزان اطمینان خانواده ها تاثیر بسزایی داشته باشد.اما لازم است که از نزدیک جزئیات را رصد کرد تا اطمینان پیدا کنید که کلاس ها،دیوارها،راهروها و.. ایمن و از نظر تمیزی در سطح استاندارد باشد.

کودکان فضاهای نورگیر و دارای تهویه مناسب را بیشتر می پسندند و مطمئنا نتیجه آموزشی بهتری نیز خواهند داشت.پس عاقلانه است که پارامترهایی چون قیمت و مسافت را فدای این جزئیات تاثیر گذار نکنید.

رفتار مربیان

از تاثیر عمیق و شگرفی که مربیان می توانند بر روی کودکان بگذارند غافل نشوید.نحوه برخورد مربی با کودکان میتواند علاقه به تحصیل را در آنها صد چندان و یا کلا از بین ببرد.

اگر رفتار مربی با کودکان مبتنی بر خشونت باشد اگر چه کنترل و نظم کلاس را به دست می آورد ولی تمام شوق و ذوق کودکان را از حضور در فضای آموزشی از بین خواهد برد.

صبوری و خوشرویی می تواند کمک بزرگی در تمام مهارت های فکری و اجتماعی و فعالیت های گروهی و همچنین برقراری نظم باشد.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
مجموعه امید ایران در سازمان برنامهایت الله کاشانی، سازمان برنامه شمالی، کوچه دوم شرقی، پلاک ۷۰۹۱۰۵۲۴۲۵۳۴ ۰۲۱۴۴۱۴۶۵۱۳
مهدکودک اختر آیت الله کاشانیآیت الله کاشانی، روبروی مسجد نظام مافی، دویست دستگاه انتهای کوی هشتم، پلاک ۵۴۴۱۰۴۷۱۸
مهدکودک آسمان آبی آیت الله کاشانیآیت الله کاشانی،بلوار اباذر،خیابان شالی،پلاک ۱۱۸۴۴۰۲۲۵۱۶ الی ۱۷