سرویس مهدکودک

لیست بهترین مهدکودک های بلوار کشاورز

لیست بهترین مهدکودک های بلوار کشاورز در این صفحه تماما در اختیار شما قرار دارد.

مهدکودک نسیم مادر در بلوار کشاورز
نام مدیر:
باغبانیان
ساعت کاری:
از ساعت ۷ صبح تا ۵ بعد از ظهر
مجوز:
بهزیستی

بهترین مهدکودک های بلوار کشاورز

برخی کودکان با توجه به شرایط کار والدینشان از همان ابتدای عمر مجبور هستند به  مهد کودک بروند و یا به مادر بزرگ و پدر بزرگ سپرده شوند. 

برخی دیگر که والدین شاغل ندارند و یا با مادر بزرگ زندگی میکنند،بهتر است از سن ۳ یا ۴ سالگی برای گذراندن آموزش های اولیه به مهد کودک سپرده شوند و آموزش های ابتدایی برای آمادگی ورود به مدارج تحصیلی و اجتماع را پشت سر بگذارند.

آموزش های مبانی جون الفبا و اعداد تنها مهارت هایی نیستند که در مهد کودک به فرزندانمان آموزش میدهند. مهارت های اجتماعی مهمی مانند استقلال داشتن،نحوه به اشتراک گذاشتن و نحوه پیمودن را نیز می آموزند. این آموزشها برای ورود به جامعه و مدارج بالاتر و حتی یافتن شغل برای افراد ضروری است.

بنابراین لازم است برای آینده کودک خود از همان ابتدای خردسالی برنامه درست آموزشی ترتیب دهیم و با ثبت نام در بهترین مهد کودک ها مسیر رشد و ترقی را برایشان هموار سازیم.

 اگر انتخاب درستی برای دلبند خود داشته باشید در آینده شاهد موفقیت های او در جامعه و زندگی شخصیش خواهید بود.

 ما شما  والدین گرامی را در انتخاب بهترین مرکز آموزشی برای فرزندتان در این صفحه یاری خواهیم کرد.

برای درک بهتر خدمات آموزشی مهد کودک چه سوالاتی مطرح کنیم؟

در درجه اول باید بدانید که کدام موارد برای شما از درجه اهمیت بیشتری برخوردار است  سپس به دنبال اولویتهای خود بروید.گذشته از آن تصمیم گیرنده اصلی شما والدین گرامی هستید و مطمئنا درصدد یافتن بهترین برای کودک خود هستید به قلب و احساس خود رجوع کنید و انتخاب شایسته ایی برای رشد و شکوفایی دلبند خود انجام دهید.

توصیه ما به شما عزیزان این است که قبل از انتخاب کمی تحقیق کنید و اطلاعات خود را از شیوه های درست آموزشی بالا ببرید و با این پیش زمینه قدم در راه یافتن بهترین مهد کودک بردارید. 

سطح آموزش

درباره برگزاری کلاس های ورزشی در مرکز آموزشی سوال بپرسید. دقت کنید محتوای فعالیت های  آموزشی مهد کودک چیست؟ تمرکز مجموعه بر چه پایه ایی نهاده شده است؟ آیا کودکان رمز گشایی میشوند؟ آیا در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای ذاتی کودکان برنامه خاص آموزشی در نظر گرفته اند؟مهمتر از همه، فعالیت های مرکز آموزشی توسط مربیان و معلمین متخصص انجام میشود؟

قبل از هر اقدامی والدین نیز باید کودک خود را رمز گشایی کنند و با توجه به شخصیت و نوع رفتار وی برای آینده آموزشی او تصمیم بگیرند. توصیه میکنیم با مربیان در این زمینه گفتگو داشته باشید تا به درستی راهنمایی شوید و مناسب ترین آموزش ها را برای دلبند خود برگزینید.

  • آیا کودک شما خجالتی است؟
  • به دنبال کسب چه مهارت هایی برای فرزند خود در مهد کودک هستید؟
  • آیا کودک شما در دوست یابی موفق است؟
  • برای کودکتان به دنبال برنامه سخت گیرانه و آکادمیک هستید؟
  • آیا میخواهید فرزندتان در موضوعات اجتماعی بیشتر آموزش ببینید؟
  • کودک شما شخصیت آرامی دارد و یا برعکس بسیار شلوغ و نا آرام است؟

سطح کیفیت ایمنی و بهداشت

معمولا در کلاس ها تعداد زیادی وسایل بازی و کمک آموزشی برای استفاده کودکان وجود دارد. در زمان بازدید مقدار این وسایل و مهمتر از همه تمیزی و در دسترس بودن وسایل را برای کودکان از نظر بگذرانید.

اگر مرکز آموزشی زمین بازی مختص کودکان دارد و زمان بازی از آن استفاده میشود حتما این فضا باید حصار کشی شده باشد و در زمان بازی کودکان،فردی برای نظارت بر کودکان حضور داشته باشد. 

مسافت

مسیر های تهران بزرگ همه پرترافیک و شلوغ میباشد.فرزند شما با توجه به این شلوغی خیابان ها چگونه مسافت مابین منزل تا مهد کودک را طی میکند؟ آیا نیاز است از وسایل نقلیه عمومی استفاده کند؟فاصله مهد کودک تا منزل شما چقدر است؟

در اینجا باید گفت بسیار مهم است که مسافت مابین منزل تا مهد کودک،حدالامکان کم باشد تا کودک مجبور نباشد وقت زیادی در مسیر بگذراند و  در پی آن نگرانی های ثانویه ایجاد شود.

اگر رسیدن کودک به مهد کودک زمانبر باشد پس از مدتی کودک خسته و هیجان رفتن به مهد کودک در وی کم رنگ خواهد شد.

بودجه

مهد کودک مکانی است که در آن رفتار و شخصیت کودک شکل میگیرد.خانواده ها نیز بر این امر آگاه هستند و نسبت به بودجه خانواده مقدار مشخصی برای این امر مهم اختصاص میدهند.

میزان بودجه و سازگاری انتخاب خانواده با این بودجه در زمان ثبت نام نیز بسیار مهم است.در زمان بازدید حضوری از مهد کودک میزان شهریه ایی که برای آموزش ها در نظر گرفته اند را بپرسید . در نظر بگیرید که هزینه رفت و آمد و لباس نیز به این بودجه اضافه خواهد شد. مراقب باشید بار اضافه ایی بر دوش هزینه های خانواده وارد نشود.

از ریز هزینه هایی که مهد کودک برایتان مشخص میکند نیز بپرسید تا متحمل هزینه اضافه نگردید.

 اکثر مهد کودک ها به صورت خصوصی اداره میشوند و تقریبا در یک رنج مشخصی هستند . اما هستند مراکزی که دولتی بوده و با هزینه کمتر خدمات ارائه میدهند.بنابراین نسبت به بودجه و هزینه ایی که به این امر اختصاص داده اید به جستجو بپردازید.

پرداخت هزینه برای آموزش کودکان درمهد کودک یک سرمایه گذاری بلند مدت خواهد بود و در آینده نتیجه مطلوب این کار را در تمام مراحل زندگی و شخصیتی فرزندتان لمس خواهید کرد و باید گفت که هرگز از پرداخت این هزینه پشیمان نخواهید شد.

پرسش و پاسخ