مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های گاندی

در لیست بهترین مهدکودک های گاندی مهدکودک مورد نظر خود را جستجو کنید.

لیست مهدکودک ها

نام مدیر:
مریم ناصرزاد
گروه سنی:
۳ تا ۵ سال
ساعت کاری:
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۹۶
مجوز:
شهرداری
آدرس:
گاندی جنوبی،خیابان پالیزوانی(هفتم)، پلاک ۳( درب کوچک)
نام مدیر:
آسیه عزیزی
گروه سنی:
۶ ماهه تا ۶ ساله
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۹۴
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
نلسون ماندلا(جردن)، بین پل میرداماد و جهان کودک نبش والی نژاد پلاک ۸۰

بهترین مهدکودک در گاندی

اکثر والدین مایلند که فرزندشان در مهد کودک و زیر نظر مربیان کارآزموده در زمینه پرورش کودکان آموزش ببیند.تا هم ساعات شادی را کنار همسن و سالانش سپری کند و هم استعدادهای درونی وی کشف و در بستری مناسب رشد کند.

برای سپردن فرزندتان به یک دنیای ناشناخته اولویت هایتان را مشخص کنید. نسبت به اهمیت و تاثیر گذاری، آنها را دسته بندی کنید و سپس گام به گام پیش بروید . ما نیز در این مقاله شما را با عوامل تاثیر گذار بر بهترین انتخاب شما را همراهی می کنیم.

لزوم انتخاب مهدکودک مناسب 

امروزه عصر تکنولوژی و اطلاعات است و تقریبا همه به این امر آگاه هستند که کودکان باید از ابتدای خردسالی و زیر نظر مربیان متخصص برای فردای بهتر آموزش ببینند.

با کمک گرفتن از تکنولوژی و تنها با کلیک چند دکمه می توان تحقیق درباره بهترین مهد کودک را آغاز کرد.با کمی جستجو در وب سایتهای مراکز آموزشی می توان از نظر بهداشت،آموزش،امکانات رفاهی و کلاس های فوق برنامه و… به اطلاعات مفیدی دست پیدا کرد .

در کنار جستجو در وب سایت ها از نظرات دوستان و آشنایان نیز استفاده کنید.آنها منابع بسیار خوبی برای تحقیق هستند چه بسا که آنها قبل از شما این مسیر را طی کرده باشند بنابراین تجربیاتشان برای شما مفید خواهد بود. و در آخر وقتی را برای بازدید حضوری و ارتباط مستقیم با مربیان ،کارکنان و مدیریت بگذارید تا با شیوه کار و تدریس موسسه آشنا شوید .

تعداد مراکز آموزشی در سطح تهران بسیار زیاد می باشد و به طبع هر مدیریتی برنامه کاری و شیوه مختص به خود را برای اداره موسسه خود دارد.

والدین باید با توجه به محل زندگی و سطح انتظاراتی که از مرکز آموزشی دارند بهترین را برای فرزند خود برگزینند تا شاهد رشد و شکوفایی دلبند خود در مقاطع بالاتر تحصیلی و در اجتماع باشند.

برگزاری دوره های مختلف

هر فردی دارای استعداد های فردی مختص به خود است. برخی والدین می توانند استعداد ذاتی کودک خود را کشف کنند و با در اختیار گذاشتن بستر مناسب در پرورش و به ثمر رسیدن آن تلاش کنند .

برخی دیگر نیز هستند که باید بیشتر رمز گشایی شوند و این امر از دست والدین خارج است و باید از مربیان متخصص در زمینه استعدادیابی در مهد کودک ها کمک گرفت .

بنابراین مهد کودک ها با تمرکز بر برقراری کلاس های فوق برنامه مانند سفالگری،نقاشی،تئاتر،موسیقی، ورزش و…. کودکان را محک میزنند و رمز گشایی میکنند. آنگاه با کمک والدین زمینه را برای پرورش و رشد استعدادهای کودکان فراهم میکنند.

درباره جزئیات اجرای کلاس ها از مربیان و مدیریت سوال بپرسید تا از کیفیت و نحوه برقراری کلاس ها مطمئن شوید.  

نحوه تعامل مربیان

مربیان در مهد کودک ها نقش کلیدی به عنوان اولین معلم کودکان ایفا میکنند.مربی می تواند ذوق کودک به تدریس و کسب دانش را چند برابر و یا کلا از بین ببرد.

بنابراین والدین باید دقت کنند که مربیان مهد کودکی که برای فرزندشان انتخاب میکنند از نظر علمی و حرفه ایی دوره های تخصصی را گذرانده باشند و همگام با تکنولوژی روز به امر تدریس بپردازند.

رفتار و شخصیت مربیان نیز باید مورد توجه والدین باشد چرا که برخورد وی تاثیر بسزایی بر روی کودک خواهد داشت.رفتار خشک و دارای دیسیپلین کودکان را خسته و دل زده خواهد کرد. 

در بازدید حضوری و برخورد اولیه میتوانید به نوع رفتار مربی تا حدود زیادی آشنا شوید.نحوه استقبال وی از شما و کودکتان نشانگر نوع منش و رفتار او خواهد بود. 

بهداشت و امنیت

فضای داخلی و خارجی مهد کودک باید امنیت جسم و روح کودک را تامین کند.هر روزه باید برنامه تمیز کاری کلاس ها ،وسایل بازی،آشپزخانه و تمام نقاط مهد کودک به خوبی و زیر نظر مدیریت انجام شود.

تمام فضاهای داخلی و خارجی مهد کودک باید به دوربین مدار بسته مجهز باشد. تا در مواقع لزوم و به درخواست والدین بتوان نحوه عملکرد مربیان و کارکنان با کودکان  بررسی گردد.

عبور و مرور افراد متفرقه باید تحت نظر باشد. خرید مواد غذای و میان وعده ها باید از مراکز معتبر و استاندارد باشد تا برای کودکان مشکلات سلامتی به وجود نیاید.

درباره بهداشت و مسائل مربوط به آن با توجه به شیوع بیماری های واگیر دار مانند کرونا با کارکنان و مدیریت صحبت کنید تا برای سپردن دلبندتان به مرکز آموزشی دچار استرس و اضطراب نشوید.

پرسش و پاسخ