مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های گاندی

در لیست بهترین مهدکودک های گاندی مهدکودک مورد نظر خود را جستجو کنید.

نام مدیر:
آسیه عزیزی
گروه سنی:
۶ ماهه تا ۶ سال
ساعت کاری:
۷ تا ۱۷
سال تاسیس:
۱۳۹۴
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
جردن، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش والی نژاد، پلاك ٨٠
نام مدیر:
شیما شهنازی
ساعت کاری:
۷:۳۰ تا ۱۶
آدرس:
ونک – ملاصدرا – شیخ بهایی شمالی – خیابان امداد غربی – پلاک ۳۴

ادامه لیست مهدکودک ها

مهدکودک رجیو امیلیا خانه یادگیری پرسا گاندی
نام مدیر:
مریم ناصرزاد
گروه سنی:
۳ تا ۵ سال
ساعت کاری:
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۹۶
مجوز:
شهرداری
آدرس:
گاندی جنوبی،خیابان پالیزوانی(هفتم)، پلاک ۳( درب کوچک)
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

بهترین مهدکودک در گاندی

اکثر والدین مایلند که فرزندشان در مهد کودک و زیر نظر مربیان کارآزموده در زمینه پرورش کودکان آموزش ببیند.تا هم ساعات شادی را کنار همسن و سالانش سپری کند و هم استعدادهای درونی وی کشف و در بستری مناسب رشد کند.

برای سپردن فرزندتان به یک دنیای ناشناخته اولویت هایتان را مشخص کنید. نسبت به اهمیت و تاثیر گذاری، آنها را دسته بندی کنید و سپس گام به گام پیش بروید . ما نیز در این مقاله شما را با عوامل تاثیر گذار بر بهترین انتخاب شما را همراهی می کنیم.

لزوم انتخاب مهدکودک مناسب 

امروزه عصر تکنولوژی و اطلاعات است و تقریبا همه به این امر آگاه هستند که کودکان باید از ابتدای خردسالی و زیر نظر مربیان متخصص برای فردای بهتر آموزش ببینند.

با کمک گرفتن از تکنولوژی و تنها با کلیک چند دکمه می توان تحقیق درباره بهترین مهد کودک را آغاز کرد.با کمی جستجو در وب سایتهای مراکز آموزشی می توان از نظر بهداشت،آموزش،امکانات رفاهی و کلاس های فوق برنامه و… به اطلاعات مفیدی دست پیدا کرد .

در کنار جستجو در وب سایت ها از نظرات دوستان و آشنایان نیز استفاده کنید.آنها منابع بسیار خوبی برای تحقیق هستند چه بسا که آنها قبل از شما این مسیر را طی کرده باشند بنابراین تجربیاتشان برای شما مفید خواهد بود. و در آخر وقتی را برای بازدید حضوری و ارتباط مستقیم با مربیان ،کارکنان و مدیریت بگذارید تا با شیوه کار و تدریس موسسه آشنا شوید .

تعداد مراکز آموزشی در سطح تهران بسیار زیاد می باشد و به طبع هر مدیریتی برنامه کاری و شیوه مختص به خود را برای اداره موسسه خود دارد.

والدین باید با توجه به محل زندگی و سطح انتظاراتی که از مرکز آموزشی دارند بهترین را برای فرزند خود برگزینند تا شاهد رشد و شکوفایی دلبند خود در مقاطع بالاتر تحصیلی و در اجتماع باشند.

برگزاری دوره های مختلف

هر فردی دارای استعداد های فردی مختص به خود است. برخی والدین می توانند استعداد ذاتی کودک خود را کشف کنند و با در اختیار گذاشتن بستر مناسب در پرورش و به ثمر رسیدن آن تلاش کنند .

برخی دیگر نیز هستند که باید بیشتر رمز گشایی شوند و این امر از دست والدین خارج است و باید از مربیان متخصص در زمینه استعدادیابی در مهد کودک ها کمک گرفت .

بنابراین مهد کودک ها با تمرکز بر برقراری کلاس های فوق برنامه مانند سفالگری،نقاشی،تئاتر،موسیقی، ورزش و…. کودکان را محک میزنند و رمز گشایی میکنند. آنگاه با کمک والدین زمینه را برای پرورش و رشد استعدادهای کودکان فراهم میکنند.

درباره جزئیات اجرای کلاس ها از مربیان و مدیریت سوال بپرسید تا از کیفیت و نحوه برقراری کلاس ها مطمئن شوید.  

نحوه تعامل مربیان

مربیان در مهد کودک ها نقش کلیدی به عنوان اولین معلم کودکان ایفا میکنند.مربی می تواند ذوق کودک به تدریس و کسب دانش را چند برابر و یا کلا از بین ببرد.

بنابراین والدین باید دقت کنند که مربیان مهد کودکی که برای فرزندشان انتخاب میکنند از نظر علمی و حرفه ایی دوره های تخصصی را گذرانده باشند و همگام با تکنولوژی روز به امر تدریس بپردازند.

رفتار و شخصیت مربیان نیز باید مورد توجه والدین باشد چرا که برخورد وی تاثیر بسزایی بر روی کودک خواهد داشت.رفتار خشک و دارای دیسیپلین کودکان را خسته و دل زده خواهد کرد. 

در بازدید حضوری و برخورد اولیه میتوانید به نوع رفتار مربی تا حدود زیادی آشنا شوید.نحوه استقبال وی از شما و کودکتان نشانگر نوع منش و رفتار او خواهد بود. 

بهداشت و امنیت

فضای داخلی و خارجی مهد کودک باید امنیت جسم و روح کودک را تامین کند.هر روزه باید برنامه تمیز کاری کلاس ها ،وسایل بازی،آشپزخانه و تمام نقاط مهد کودک به خوبی و زیر نظر مدیریت انجام شود.

تمام فضاهای داخلی و خارجی مهد کودک باید به دوربین مدار بسته مجهز باشد. تا در مواقع لزوم و به درخواست والدین بتوان نحوه عملکرد مربیان و کارکنان با کودکان  بررسی گردد.

عبور و مرور افراد متفرقه باید تحت نظر باشد. خرید مواد غذای و میان وعده ها باید از مراکز معتبر و استاندارد باشد تا برای کودکان مشکلات سلامتی به وجود نیاید.

درباره بهداشت و مسائل مربوط به آن با توجه به شیوع بیماری های واگیر دار مانند کرونا با کارکنان و مدیریت صحبت کنید تا برای سپردن دلبندتان به مرکز آموزشی دچار استرس و اضطراب نشوید.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
مهدکودک و خانه کودک تامیلا در شیخ بهاییونک – ملاصدرا – شیخ بهایی شمالی – خیابان امداد غربی – پلاک ۳۴۰۹۱۲۷۳۳۰۷۱۲ ۰۲۱۸۸۰۵۷۹۵۵
مهدکودک سه زبانه باغ نیلوفر در جردنجردن، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش والی نژاد، پلاك ٨٠۰۹۱۹۲۹۸۸۲۶۷ ۰۲۱۸۸۸۸۲۰۹۱
مهدکودک رجیو امیلیا خانه یادگیری پرسا گاندیگاندی جنوبی،خیابان پالیزوانی(هفتم)، پلاک ۳( درب کوچک)۸۸۱۹۸۳۶۹ ۸۸۱۹۵۲۶۷