مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های شهر ابرکوه

اگر دنبال لیست بهترین مهدکودک های شهر ابرکوه هستید به خوب جایی تشریف آوردید.

ادامه لیست مهدکودک ها

مهدکودک ستاره های بهشت
نام مدیر:
لیلا زارعی
گروه سنی:
۵ سال به بالا
ساعت کاری:
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۴:۰۰ بعدازظهر
سال تاسیس:
۱۳۹۱
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
یزد، شهرستان ابرکوه، خیابان شهید فهمیده
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

مهدکودک به عنوان یک محیط آموزشی و تربیتی مهم برای کودکان کوچک محسوب می‌شود. این محیط امکان تقویت مهارت‌های اجتماعی، شناختی، و حرکتی کودکان را فراهم می‌کند. با فعالیت در این مهدکودک‌ها و تعامل با دیگر هم‌سن‌ها، کودکان به رشد و توسعه بهتری دست می‌یابند. همچنین، برای والدین نیز مزایای رفتن به مهدکودک وجود دارد؛ زیرا این فرصت به آنها می‌دهد که در طول روز به کارهای خود بپردازند و بعد از آن از لحظات شاد و خوش با کودک خود لذت ببرند.

۵ روش پیدا کردن مهدکودک در شهر ابرکوه

مشاوره با کارشناسان آموزشی: با مشاوره از کارشناسان آموزش و پرورش و کارکنان مهدکودک‌ها، می‌توانید اطلاعات مفیدی از مهدکودک‌های شهر ابرکوه بدست آورید و بهترین انتخاب را انجام دهید.

جستجوی مهدکودک‌های محلی: از منابع مختلف محلی برای جستجوی مهدکودک‌های ابرکوه استفاده کنید. اطلاعات مرتبط با مهدکودک‌ها در رسانه‌های محلی و سایت‌های اختصاصی ثبت‌نام قابل دسترس هستند.

مراجعه به مهدکودک‌ها: با مراجعه به مهدکودک‌های مختلف در ابرکوه، می‌توانید با امکانات و شرایط آنها آشنا شوید و تصمیم‌گیری دقیق‌تری انجام دهید.

مشاوره با دوستان و آشنایان: از نظرات و تجربیات دوستان و آشنایان که فرزندانشان به مهدکودک می‌روند، مشورت بگیرید.

مشارکت در جلسات و جمع‌آوری اطلاعات: با شرکت در جلسات و گردهمایی‌های والدین و آشنایان، می‌توانید اطلاعات مفیدی از مهدکودک‌های ابرکوه بدست آورید و انتخاب مناسبی داشته باشید.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
مهدکودک ستاره های بهشتیزد، شهرستان ابرکوه، خیابان شهید فهمیده۰۳۵۳۲۸۲ ۹۸۶۱