مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های شهر فولاد شهر

لیست بهترین مهدکودک های شهر فولاد شهر در این صفحه قابل مشاهده است. اما به بازخوردهای هر خانواده در صفحه پروفایل آن نیز توجه کنید.

ادامه لیست مهدکودک ها

مهدکودک مهرشید
نام مدیر:
صدیقه حیدری
گروه سنی:
۳تا۶
ساعت کاری:
۰۷:۳۰ صبح الی ۰۱:۳۰ صبح
سال تاسیس:
۹۴
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
فولاد شهر، محله A4 خیابان شهیدکرمپور فرعی ۱۶ مهدکودک وپیش دبستانی مهرشید
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

 بهترین مهدکودک های شهر فولاد شهر

باید معیارهای ارزیابی عملکرد و پیشرفت کودکان در بهترین مهدکودک های شهر فولاد شهر وجود داشته باشد. این معیارها می‌توانند به شما کمک کنند تا پیشرفت کودکان خود را بررسی کنید.

معیار شناخت مراکز معتبر شهر فولاد شهر

از راهکارهای شناخت مراکز معتبر شهر فولاد شهر موارد زیر هستند:

رویکرد آموزشی 

مطلع شوید که مهدکودک از چه رویکرد آموزشی استفاده می‌کند. رویکرد‌های آموزشی متنوعی وجود دارند از جمله رویکرد بازی گونه، مونته‌سوری، استینر، ریجیو، و ... انتخاب رویکرد آموزشی مناسب با علایق و اهداف خود و کودکانتان در مهدکودک بسیار مهم است.

نقش والدین در فرآیند آموزش 

مهم است بدانید مهدکودک چه نقشی برای والدین در فرآیند آموزش دارد و به چه صورت با والدین همکاری می‌کند. مهدکودک هایی که فرآیند آموزشی خود را با شفافیت با والدین به اشتراک می‌گذارند و آن‌ها را در فرآیند آموزشی کودکانشان مشغول می‌کنند، بهترین انتخاب هستند.

در نهایت اطمینان حاصل کنید که  بهترین مهدکودک های شهر فولاد شهر با محیط اجتماعی و فرهنگی که در آن قرار دارید، سازگاری دارد. محیطی که ارزش‌ها، فرهنگ و اعتقادات شما را تقویت کند و با تربیت اخلاقی و اجتماعی که برای کودکانتان ارزش‌های مثبت ایجاد می‌کنید همخوانی داشته باشد.

 

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
مهدکودک مهرشیدفولاد شهر، محله A4 خیابان شهیدکرمپور فرعی ۱۶ مهدکودک وپیش دبستانی مهرشید۵۲۶۲۴۳۷۶