مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های استان سمنان

در لیست بهترین مهدکودک های استان سمنان با مقایسه بهترین مهدکودک را انتخاب نمائید. وارد پروفایل هر مهدکودک شده تا اطلاعات بیشتری از آن ها کسب کنید.

ادامه لیست مهدکودک ها

مهد کودک دو زبانه و هوشمند هستی
نام مدیر:
فاطمه پازوکی
گروه سنی:
۶ ماه تا ۶ سال
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۶:۳۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۸۸
مجوز:
بهزیستی و آموزش و پرورش (دو ستاره )
آدرس:
آرادان خیابان شهید باهنر کوچه ی میثم
مهدكودك غیر انتفاعی كیمیای سعادت
نام مدیر:
زهرا رضازاده
گروه سنی:
۲تا۶سال
ساعت کاری:
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۷۹
مجوز:
بهزیستی (سه ستاره )
آدرس:
میدان امام رضا(علیه السلام) بیست متری وحدت چهار راه بقیه الله
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

بچه‌ها در محیط مهدکودک یاد می‌گیرند که با هم دوست شوند، از مهدکودک بهره‌مند شوند و از شبکه رفتاری خود در محیط آموزشی خود بهره ببرند. مهدکودک یک محیط برای یادگیری اجتماعی است که کودکان می‌توانند مهارت‌های ارتباطی خود را با دیگران تقویت کنند و نقاط ضعف خود را بهبود بخشند. همچنین، فرصت‌های آموزشی فراوان در مهدکودک، باعث توسعه مهارت‌های زبانی، حساب و هنری کودکان می‌شود.

برای پیدا کردن مهدکودک در شهر سمنان، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

مراجعه به سایت‌ها و اطلاع‌رسانی‌های محلی: از سایت‌های اطلاع‌رسانی محلی، صفحات اجتماعی و انجمن‌های مادران در شبکه‌های اجتماعی به عنوان منابعی برای پیدا کردن مهدکودک استفاده کنید. اطلاع‌رسانی‌ها و اخبار محلی معمولاً اطلاعاتی از مهدکودک‌های معتبر در این شهر ارائه می‌دهند.

مشاوره از دیگر والدین: با دیگر والدین و مراجعه‌کنندگان به مهدکودک‌ها در ارتباط باشید و نظرات و تجربیات آن‌ها را در مورد مهدکودک‌های مختلف در سمنان بپرسید. این روش کمک می‌کند تا اطلاعات مفیدتری برای انتخاب بهترین مهدکودک برای فرزندتان کسب کنید.

مراجعه به مراکز آموزشی: به مراکز آموزشی محلی، مدارس یا مراکز فرهنگی رفته و از آن‌ها در مورد مهدکودک‌های تحت پوشش و معتبر در سمنان پرسش کنید. این مراکز عموماً اطلاعات کامل‌تری از مهدکودک‌های منطقه دارند.

مشاوره از متخصصین: اگر نیاز به راهنمایی کامل‌تر و حرفه‌ای دارید، می‌توانید به مشاوره از متخصصین حوزه آموزش و پرورش کودکان مراجعه کنید. این افراد معمولاً اطلاعاتی دقیق از مهدکودک‌های مختلف دارند و می‌توانند شما را در انتخاب بهترین گزینه راهنمایی کنند.

بازدید از مهدکودک‌ها: بازدید حضوری از مهدکودک‌های مختلف در سمنان می‌تواند به شما کمک کند تا با محیط و فضای این مراکز آشنا شوید و تصمیم بهتری در مورد انتخاب مهدکودک برای کودکتان بگیرید.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
مهدكودك غیر انتفاعی كیمیای سعادتمیدان امام رضا(علیه السلام) بیست متری وحدت چهار راه بقیه الله۰۲۳ ۳۳۴۵۱۷۹۳
مهد کودک دو زبانه و هوشمند هستیآرادان خیابان شهید باهنر کوچه ی میثم۰۲۳۳۴۵۴۲۵۰۹