مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های منطقه ۱۱ یازده تهران

لیست بهترین مهدکودک های منطقه ۱۱ یازده تهران در این صفحه قابل مشاهده است. اما به بازخوردهای هر خانواده در صفحه پروفایل آن نیز توجه کنید.

لیست مهدکودک ها

نام مدیر:
فاطمه جرمزه
گروه سنی:
۷ماهه تا ۷سال
ساعت کاری:
۰۷:۳۰ صبح الی ۱۶:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۷۴
مجوز:
بهزیستی (دو ستاره )
آدرس:
زیر پل حافظ-خیابان نوفل لوشاتو-نبش رازی-مهد کودک طلایع پلاک ۱۸
نام مدیر:
شادی حسن ولی
گروه سنی:
٦ماه تا ٧ سال
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
١٣٨٣
مجوز:
بهزیستی (دو ستاره )
آدرس:
میدان پاستور ـ خیابان پاستور شرقی ـ خیابان اردیبهشت ـ روبروی حسینیه قائم ـ پلاک ۱۰
نام مدیر:
رضامند
گروه سنی:
۲ تا ۶ سال
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۹۴
مجوز:
دارالقران خانه کارگر
نام مدیر:
گروه سنی:
۴ تا ۶ سال
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۸۹
مجوز:
دارالقران خانه کارگر
نام مدیر:
مژگان لطفی
گروه سنی:
۶ماه تا ۷ سال
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب ساعتی وروزانه
سال تاسیس:
۱۳۸۳
مجوز:
آدرس:
خ کارگر بین آذربایجان و جمهوری کوچه حقیقت بیان پلاک ۲۹
نام مدیر:
محبوبه محقق
گروه سنی:
از ۶ ماه تا ۶ سال
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۷۰
مجوز:
بهزیستی (سه ستاره )
آدرس:
خیابان کارگر جنوبی بین میدان حر و پاستور کوچه قدیریان پلاک ۲۹
نام مدیر:
عظمت ناجی
گروه سنی:
۶ ماه تا ۶ سال
ساعت کاری:
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۸:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۸۰
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
خیابان ولعصیر، پل امیربهادر، پلاک ۵۷۰

بهترین مهدکودک های منطقه ۱۱ تهران

زمان انتخاب مهد کودک باید تمام نیازهای کودک را در نظر گرفت سپس برای انتخاب گام برداشت.

عوامل بسیار زیادی در انتخاب مهدکودک مناسب دخیل هستند.بنابراین باید وقت خود را برای انتخاب دقیق اختصاص داد و در درجه اول به نیاز های کودک و سپس به خواسته های خود از مرکز آموزش توجه کرد و مناسترین را برگزید.

توجه داشته باشید که به آسانی میتوانید از مهد کودک ها زمانی را برای بازدید درخواست کنید و از نزدیک تمام امکانات شان را بررسی کنید و نحوه آموزش مربیان را از نزدیک مشاهده کنید و در انتها بهترین تصمیم را بگیرید.

اگر میخواهید یک مرکز آموزشی استاندارد را برگزینید این مطلب را حتما مطالعه کنید سپس تصمیم بگیرید.  

امکانات و تجهیزات مخصوص بازی

امروزه تمرکز موسسات آموزشی بر آموزش غیر مستقیم و از طریق بازی است.بنابراین مهد کودک باید از امکانات و تجهیزات آموزشی و بازی مدرن و همگام با تکنولوژی روز برخوردار باشد تا کودکان در هنگام بازی و لذت بردن از همراهی دوستان هم سن و سال خود آموزش های لازم را نیز داشته باشند.

وسایل بازی باید از استحکام لازم نیز برخوردار باشد تا از نظر ایمنی نیز مشکلی برای کودکان به وجود نیاید.

بهترین زمان یادگیری و آموزش زمان بازی است،کودکان زمان بازی تجربیات و وسایل خود را با یکدیگر به اشتراک میگذارند در چنین حالتی کیفیت آموزشی بالا میرود و روابط اجتماعی کودکان نیز توسعه پیدا میکند.

یکی از مهمترین کارهایی که کودکان در مراکز آموزشی انجام میدهند بازی است.مهمترین صحنه های یادگیری در زمان بازی های گروهی صورت میگیرد.بازی این امکان را به کودک میدهد که با دیگران در ارتباط مستقیم باشد و با انواع مختلف فرهنگ ها و گروه های مختلف انسانها در ارتباط باشد و برای ورود به جامعه و نحوه تعامل با افراد گوناگون آشنا شود.

 در هنگام بازی احساسات و تجربیات کودکان تقویت می شود.زبان فکر کودکان به حرکت واداشته می شود.بازی به رشد اجتماعی کودک کمک شایانی می کند.بنابراین مهم است که مهد کودک از لحاظ فضا و امکانات بازی و همچنین بهداشت در سطح مناسب و استانداردی باشد.تا زمینه رشد و شکوفایی کودکان و سازندگان فردا فراهم باشد.

سبک مدیریت سالم

نحوه مدیریت و رسیدگی به امور آموزشی و ارتباطی بین مربیان،کودکان و خانواده ها از اهمیت بالای برخوردار است.در زمان بازدید حضوری از مهد کودک به این مهم توجه ویژه داشته باشید .

مهد کودکی که زمان مناسبی را برای نیازهای کودک و حمایت از کودک و همچنین والدین او صرف میکند قابل اعتمادتر از دیگر موسسات است.

نحوه روابط و مهارت های دوستی

شیوه ارتباط پرسنل و کارمندان مهد کودک با یکدیگر و همچنین با کودکان از اهمیت بسیاری برخوردار است.این ارتباط باید شاد و مفرح باشد و فضایی سرشار از امنیت و دوستی را در ذهن کودک بیافریند تا برای آموزش و برقراری ارتباط آماده و مهیا شود.

کودک باید در کنار پرسنل احساس امنیت و مراقبت بهینه کند تا بتواند جذب فضای آموزشی شود و برای یادگیری های آینده مشتاق و داوطلب شود.

همه انسانها به دوست نیاز دارند،مهم است که رویکرد آموزشی موسسه بر پایه دوستی و مهربانی پایه ریزی شده باشد.

پرسنل و مربیان مهد کودک باید در طول روز و تمام زمان فعالیت های آموزشی در کنار کودکان حضور داشته باشند و مراقبت های لازم از کودکان را به نحو احسنت انجام دهند تا کودکان تمام امور آموزشی را به روش خوب و ایمن کسب کند.

مشارکت کودکان

مربیان و پرسنل مهد کودک باید قوه تخیل کودکان را تقویت کنند و اجازه پرسیدن سوال را به آنها بدهند تنها با این روش است که که نبوغ کودک تقویت می شود.

کودک باید بتواند به آسانی نظرات و افکار خود را بیان کند.تا در آینده منزوی و گوشه گیر نگردد.تقویت این مهم بر عهده والدین و مربیان مهد کودک است باید کودکان را جدی گرفت و نحوه بیان شان را شناخت و بر اساس سن و استعدادی که از آنها می شناسید به آنها اجازه صحبت و اظهار نظر داد تا در مهارت هایی مورد علاقه خود به شکل فعال شرکت کند.  

نحوه تحقیق درباره فعالیت بهترین مهد کودک

از تجربیات همسایگان و دوستانی که کودک خود را به مهد کودک فرستاده اند حتما استفاده کنید آنها بهترین مرجع برای تحقیق و جستجو درباره مهد کودک هستند.

نسبت به تمام خدماتی که مهد کودک ارائه می دهد اطمینان کامل پیدا کنید.قبل از هر اقدامی در وب سایت مرکز آموزشی همه جوانب را به طور کامل بررسی کنید در قسمت نظرات والدین تمام نظرات را مطالعه کنید این انتقادات و رضایتمندی ها میتواند منبع خوبی برای قضاوت شما باشد. 

پرسش و پاسخ