مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های فرحزاد

لیست بهترین مهدکودک های فرحزاد در این صفحه تماما در اختیار شما قرار دارد تا رشد، خلاقیت و شادی کودکان را شاهد باشید. مراکز نمونه منطقه دارای تیم مربیان متخصص و با تجربه برای رشد و تربیت اصولی کودکان دارا هستند. برای اطلاعات بیشتر و دسترسی به لیست بهترین مهدکودک‌های منطقه فرحزاد، به لینک زیر مراجعه کنید.

ادامه لیست مهدکودک ها

مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

آیا این لیست به روز است؟
بله، کیفیت آموزش، امکانات، محیط فیزیکی و نظرات والدین از معیارهای تاثیرگذار در انتخاب مراکز آموزشی هستند. ما همواره لیست مهدکودک های فرحزاد را در وب سایت خود به صورت منظم بروزرسانی می‌کنیم.
آیا این لیست کامل است؟
بله، ما سعی می‌کنیم تا حد امکان لیست کاملی از بهترین مهدکودک های فرحزاد را ارائه دهیم تا تمامی کودکان با انتخابی شایسته در روند پیشرفت خود در سایر مراحل آموزش و در نهایت آینده شان مانعی را احساس نکنند.
آیا تبلیغات در این صفحه وجود دارد؟
بله، صفحه ما هیچ گونه تبلیغات تجاری ندارد و همواره استانداردهایی را برای محک اعتبار درنظر داریم تا کاربران از اطلاعات دقیق و مفید در مورد بهترین مهدکودک های فرحزاد مطلع شوند.
 

بهترین مهدکودک فرحزاد

کودکان باید برای ورود به اجتماع و کسب تجربه اجتماعی شدن،آماده شوند.اولین تجربه اجتماعی شدن در خانه با برخورد با خواهر،برادر،پدربزرگ و مادربزرگها صورت میگیرد.

ولی برای ورود به اجتماع لازم است که کودک با افراد دیگری نیز آشنا شود و برای ورود به جامعه بزرگتر آماده شود.

 بهترین گزینه برای کودکان خردسال بهره بردن از محیط مهدکودک و پیش دبستانی است تا در آنجا با همسن و سالان خود آشنا شود و در کنار بازی و تفریح از آموزشهای تدارک دیده شده توسط مربیان کارآزموده بهره ببرند و برای ورود به مقاطع بالاتر و حتی جامعه آماده شوند.

تحقیقات نشان می دهد کودکانی که در مهد کودک ها تحت آموزش قرار گرفته اند از روحیه اجتماعی و خلاقیت بالایی برخوردار هستند.بنابراین ورودشان به مدرسه روانتر و بدون مشکل خواهد بود .

با تمام این تفاسیر لازم است برای کودک خود به دنبال بهترین مهد کودک در اطراف منزل باشیم. اولین سوالی که به ذهن والدین  می رسد این است که چگونه یک مهد کودک خوب برای فرزندم پیدا کنم؟ در این مقاله ما شما را برای یافتن بهترین مرکز آموزشی همراهی می کنیم.

چالش انتخاب بهترین مهد کودک

سپردن کودک به افراد ناشناس برای والدین بسیار دشوار است بنابراین یافتن مکان مناسب برای کودک بسیار چالش برانگیز خواهد بود و سوالات بسیاری به ذهن والدین هجوم می آورد .

برخورد کودک با ورود به مهد کودک چگونه خواهد بود؟ کارکنان و پرسنل چگونه با فرزندم برخورد خواهند کرد؟ آیا خطری کودک را در مرکز آموزشی تهدید خواهد کرد؟ آیا اصولا لازم است که فرزندم را به مهد کودک بسپارم؟ و…

یافتن مهدکودک مناسب با روحیه فرزندتان اولین تجربه شما در امر آموزش است . لازم نیست این حجم از نگرانی را به دل راه دهید.

بهتر است در درجه اول تحقیق کنید و سپس با حوصله به دنبال بهترین برای دلبندتان باشید همه خانواده ها مانند شما به دنبال بهترین مرکز آموزشی هستند از تجربیات دیگران در این زمینه استفاده کنید و با آرامش به پیش بروید تا آینده بهتری برای فرزندتان رقم بزنید.

مزایای مهد کودک برای رشد کودکان

ورود به مهد کودک اولین تجربه فضای آموزشی برای کودکان است. بنابراین اولین قدم برای کسب آموزش های اولیه برای زندگی بهتر در مهد کودک اتفاق می افتد.

کودکان حس استقلال و اجتماعی بودن را در مرکز آموزشی به دست می آورند.شخصیت اجتماعی کودک در این مکان و با توجه به آموزشهای ترتیب داده شده در مهد کودک شکل میگیرد. 

بنابراین والدین باید دقت کنند و معیارهای انتخابی خود را به درستی انتخاب و پیگیری کنند تا آینده بهتر و موفق تری برای ثمره زندگی خود رقم بزنند.

معیارهایی که قبل از مراجعه به مهد کودک باید در نظر بگیرید

زمانی که تصمیم میگیرید کودک خردسال خود را به مهد کودک بفرستید و به دنبال بهترین مهد کودک میگردید. گزینه های زیادی پیش رویتان قرار میگیرد بنابراین ممکن است کمی گیج و سردرگم شوید.

لازم است قبل از حضور در مهد کودک به جواب برخی از سوالاتتان دست یابید

 • ساعت کار مهد کودک و همخوانی این ساعت با زمان کار شما
 • مکان مهد کودک و البته نزدیکی مهد کودک به محل زندگی و یا محل کار شما
 • میزان بودجه و شهریه مهد کودک 
 • سرویس رفت و برگشت به مهد کودک
 • کلاس های فوق برنامه

زمان بازدید از مهد کودک چه فاکتورهایی در نظر گرفته شود؟

زمان بازدید حضوری از مهد کودک فرزند خود را حتما همراه ببرید و عکس العمل وی را از حضور در مهد کودک به دقت زیر نظر بگیرید.

 • به روحیات و شادابی کودکان حاضر در مهد کودک دقت کنید آیا از حضور در مهد کودک خوشحال و خرسند هستند؟
 • نحوه رفتار و تعامل مربیان و کارکنان با کودکان چگونه است ؟ دقت کنید در حضور شما تظاهر به خوشرویی نکنند و رفتارشان طبیعی و نرمال باشد.
 • بهداشت و نظافت تمام قسمت ها را بررسی کنید.
 • ایمنی وسایل و اسباب بازی ها را نیز حتما چک کنید.
 • برنامه دقیق و مشخصی برای برگزاری کلاس ها و برنامه های آموزشی وجود داشته باشد.
 • برنامه غذایی متنوع برای کودکان در نظر گرفته شده باشد.
 • هر روزه برنامه تمیزکاری و نظافت در تمام نقاط مهد کودک به ویژه اسباب بازی ها انجام شود.
 • مابین کلاس ها زمانی را برای استراحت و بازی برای کودکان در نظر گرفته باشند.
 • فضای کلاس ها و چیدمان وسایل برای کودکان خطری در پی نداشته باشد.
 •  مکان بازی کودکان نورگیر  و سرسبز باشد تا کودکان دلگیر و خسته نشوند.
نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
مهدکودک وانیا سعادت آبادتهران، سعادت آباد، بلوار دریا، خیابان مطهری شمالی، کوچه عیسی پور، پلاک ۳۰۲۱۸۸۶۹۵۹۱۱ ۰۲۱۸۸۶۹۶۴۲۱