مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های اکباتان

در این صفحه شما می توانید لیست بهترین مهدکودک های اکباتان را مشاهده کنید. اما برای کسب اطلاعات بیشتر به داخل پروفایل هر مهدکودک رفته و بازخورد خانواده ها را مطالعه کنید.

لیست مهدکودک ها

نام مدیر:
قدوسی
گروه سنی:
۲ سال به بالا
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
شهرک اکباتان-فاز۲-بلوک ۱۷
نام مدیر:
روحانی
گروه سنی:
۶ ماه تا ۶ سال
ساعت کاری:
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۷:۳۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۸۷
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
شهرک اکباتان-فاز ۲-بلوک ۱۸-ورودی ۴
نام مدیر:
زهرا فرجامی
ساعت کاری:
۶:۳۰ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر
آدرس:
شهرک اکباتان، فاز دو، بلوک ۱۵، بین ورودی ۱ و ۲
آدرس:
تهران - اتوبان کرج - بعد از شهرک اکباتان - شهرک آزادی - خیابان امام جعفر صادق - کوچه هشتم
آدرس:
تهران - شهرك اکباتان - کوی بيمه ۴ - كوچه حسين خاني - پلاک ۱۱
آدرس:
تهران - جاده مخصوص کرج - نبش ورودی فاز یک اکباتان

بهترین مهدکودک های اکباتان

انتخاب مهد کودک و پیش دبستانی برای کودکان همیشه دشوار است اگر خواسته های شما از این مراکز زیادی از حد باشد خوب به طبع این امر چالش برانگیز خواهد شد.

مهمترین موارد در بازدید مهد کودک های اکباتان

مهمترین واقعه در اوایل کودکی رفتن به مهد کودک است تجربه فرستادن کودک به موسسه آموزشی برای والدین نیز دشوار است.از همان ابتدا والدین باید از دوستان و اقوام درباره تجربه فرستادن فرزندان به مهد کودک سوال بپرسند استفاده از تجربه دیگران می تواند کمک خوبی در تصمیم گیری نهایی شما باشد چرا که آنها قبل از شما این تجربه را پشت سر گذاشته اند و با نتیجه آن آشنا هستند. 

در کنار استفاده از تجربیات دیگران به وب سایت های مراکز آموزشی مراجعه کنید و با تمام امکانات مجموعه در وب سایت آشنا شوید حتما به قسمت نظرات والدین درباره مهد کودک نیز سری بزنید.

سپس زمانی را برای بازدید حضوری از موسسه در نظر بگیرید و از نزدیک درباره صحت امکانات درج شده در وب سایت تحقیق کنید آنگاه بهترین را برای رشد و شکوفایی استعداد های ذاتی دلبندتان انتخاب کنید. 

در زمان بازدید از امنیت،بهداشت و کیفیت آموزش در موسسه مطمئن شوید.نحوه برخورد مربیان و کارکنان مجموعه را زیر نظر بگیرید مطمئن شوید در قبال کودکان صبور،مهربان و خوشرو باشند.

از میزان تحصیلات مرتبط با حوزه کودک مربیان اطمینان پیدا کنید تا از روند آموزشی مناسبی برای فرزندتان برخوردار شوید.

اولین معلم آموزشی همین مربیان حاضر در مهد کودک ها هستند که میتوانند با شیوه صحیح آموزشی ذوق تحصیل در مدارج بالاتر را در کودکان تقویت و در رشد شخصیت کودکان نقش بالقوه ایی ایفا کنند. 

عوامل موثر در انتخاب مهد کودک های حوالی اکباتان

در زمان بازدید از فضای آموزشی به همه موارد دقت ویژه نشان دهید بهداشت و ایمنی تاسیسات مجموعه را چک کنید. فضای داخلی کلاس ها را بررسی کنید،دقت کنید فضای کافی برای حرکت کودکان وجود داشته باشد.

تجهیزات و امکانات کافی برای تفریح و بازی کودکان وجود داشته باشد.وسایل کمک آموزشی مدرن و متناسب با تکنولوژی  روز در اختیار کودکان قرار بگیرد.

به خلق و خوی کارکنان مجموعه توجه کنید،رفتار پرسنل با کودکان شلوغ و پر سر و صدا چگونه است؟

روحیه کودکان حاضر در مهد کودک چگونه است؟آیا روحیه شاد و پر انرژی در فضای مهد کودک موج میزند؟

آیا نظافت و بهداشت تمام فضا های مهد کودک در سطح استاندارد است؟

در صورت وجود محوطه حیاط در مهد کودک آیا چیدمان وسایل در این مکان مناسب کودکان است؟

آیا اتاق ها و کلاس های مرکز آموزشی نور گیر است ؟ آیا تهویه هوا در کلاس ها به خوبی انجام می شود؟

دقت کنید مهد کودک حتما به دوربین مدار بسته مجهز باشد. کاربرد دوربین مدار بسته در تمام فضا های مرکز ضروری است تا هم از نظر امنیت کودکان مورد استفاده قرار گیرد و هم والدین بتوانند روند آموزشی دلبندشان را در زمان حضور در کلاس های آموزشی مشاهده کنند

ساعت کار و انعطاف پذیری مهد کودک ها

امروزه اکثر والدین شاغل هستند و ساعات طولانی مجبور به حضور در محیط کار خود هستند. در زمان حضور والدین در محل کار خود مجبورند کودکان خود را به مهد کودک بسپارند.

 معمولا ساعات کاری مهد کودک ها تعیین کننده در انتخاب مهد کودک هستند.بسیار مهم است که ساعات کاری مهد کودک ها متعادل باشد و والدین را برای حضور در محیط کارشان حمایت کنند.

یک مهد کودک مدرن باید در شرایط سخت و بحرانی حامی خانواده ها باشند تا بتوانند در کنار هم و با حمایت دو طرفه، کودکان را به بهترین شیوه برای فردای بهتر تحویل جامعه بدهند.

رژیم غذایی 

در روز مراجعه حضوری از مرکز آموزش منوی غذایی مهد کودک را چک کنید.بپرسید که آیا آشپزخانه ایی برای تهیه غذا در اختیار دارند یا از رستوران غذا تهیه میکنند؟ اگر چنین است تامین کننده از نظر بهداشتی در سطح استاندار باشد.

تنوع مواد غذایی را نیز حتما بررسی کنید باید میوه و سبزیجات تازه به اندازه کافی در لیست خوراکی ها گنجانده شده باشد.دقت کنید از مواد غذایی ارزان قیمت استفاده نکرده باشند.

نزدیکی محل

مطمئنا نزدیکی مهد کودک به محل کار و یا محل زندگی یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب مهد کودک است. 

مسافت کم این امکان را به کودک و خانواده ها میدهد که سریعتر به برنامه روزانه خود برسند و زمان طولانی در مسیر رفت و برگشت تلف نکنند.در چنین شرایطی از خطرات احتمالی مسیر نیز کاسته خواهد شد.