مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های حکیمیه

در این صفحه، لیست بهترین مهدکودک های حکیمیه را بصورت کامل که مطابق استانداردهای بالا، برنامه‌های آموزشی مبتکرانه ارائه می‌دهند، برای شما آماده کرده‌ایم. روی لینک زیر کلیک کنید تا برای انتخاب بهترین مهدکودک برای عزیزانتان راهنمایی شوید.

ادامه لیست مهدکودک ها

مهد کودک دو زبانه پیام شادی حکیمیه
نام مدیر:
فاطمه کلانتریون (شیرزاد)
گروه سنی:
شیرخوار تا پیش دبستان
ساعت کاری:
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۷:۳۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۹۷
مجوز:
زیر نظر سازمان بهزیستی
آدرس:
حکیمیه انتهای بلوار بهار خ فرهنگ خ پیام پ ١٢
مهد قرآنی میعاد نو باوگان حکیمیه تهرانپارس
نام مدیر:
رئوفی
گروه سنی:
۳ تا پیش دبستانی
ساعت کاری:
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۹۱
مجوز:
موسسه مهد قرآن کریم
آدرس:
تهرانپارس-شهرک حکیمیه-ابتدای بلوار بهار-جنب بازارچه کوثر-پلاک ٣٢٨
مهدكودك و مركز پیش دبستانی عطر باران حکیمیه
نام مدیر:
آبرویی
گروه سنی:
شیرخوار تا پیش دبستانی
ساعت کاری:
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۸:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۹۱
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
حکیمیه-بلوار بهار-خ بهشت-بهار یک-پ ۳۱
  مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
  نام مدیر:
  گروه سنی:
  ساعت کاری:
  آدرس:
  تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

  پرسش و پاسخ

  چه راهکارهایی برای به‌روزرسانی مداوم لیست بهترین مهدکودک های حکیمیه در وب‌سایت شما وجود دارد؟
   ما علاوه بر مشاهده و بررسی دقیق همواره با مهدکودک‌های مرتبط تماس برقرار می‌کنیم تا به‌روزرسانی‌های اطلاعاتی جدید را دریافت کنیم.
  چگونه می‌توانم اطمینان حاصل کنم که لیست بهترین مهدکودک های حکیمیه در وب‌سایت شما کامل و جامع است؟
  اطمینان از کامل بودن و جامع بودن لیست بهترین مهدکودک های حکیمیه در وب‌سایت داشته باشید. همواره با دقت بسیار بالا به جمع‌آوری اطلاعات می‌پردازیم. 
  آیا در وب‌سایت شما هرگونه تبلیغاتی برای بهترین مهدکودک های حکیمیه وجود دارد؟
  برخلاف بسیاری از وب‌سایت‌ها، ما در وب‌سایت خود تنها تبلیغاتی منطبق بر فیلترهای کیفی سایت برای بهترین مهدکودک های حکیمیه داریم. تبلیغات و تحریف در این زمینه را محدود می‌کنیم.

  بهترین مهدکودک های حکیمیه

  هر والدینی که در پی یافتن بهترین مهدکودک برای فرزندشان هستند، می‌دانند که انتخاب درست می‌تواند تأثیر بزرگی در سلامت، آموزش و رشد کودکانشان داشته باشد. در جستجوی یک مهدکودک عالی، ممکن است با تعداد زیادی از گزینه‌ها و نیازها مواجه شوید که گاهی اوقات می‌تواند مسیر را گم کنید. در این مقاله، ۹ توصیه کلیدی را برای شناخت بهترین مهدکودک های حکیمیه به اشتراک می‌گذاریم تا به شما در این راهنمایی مفید و جذاب کمک کنیم.

  توصیه برای شناخت بهترین مهدکودک های حکیمیه

  شناخت و انتخاب یک مهدکودک خوب از اهمیت بسیاری برخوردار است. زمانی که فرزندتان به سن مهدکودکی می‌رسد، این گام مهم برای ساختن پایه‌های آینده اوست. مهدکودک برتر به عنوان یک محیط یادگیری و اجتماعی مهم، به کودکان امکان می‌دهد تا مهارت‌ها و استعدادهایشان را بهتر بشناسند و توسعه دهند.

  ۱. بررسی نیازهای فردی فرزندتان 

  برای انتخاب بهترین مهدکودک، اولین قدم بررسی و درک نیازها و خواسته‌های منحصربه‌فرد فرزندتان است. بهترین مهدکودک باید توانایی ارائه خدمات و فضاهای آموزشی مناسب برای رشد فردی و اجتماعی فرزند شما را داشته باشد.

  ۲. بررسی سازمان و مدیریت 

  یکی از عوامل مهم در انتخاب مهدکودک، سازمان و مدیریت آن است. تحقیق و بررسی در مورد سابقه و تجربه مدیران، سیاست‌ها و استانداردهای اجرایی مهدکودک می‌تواند به شما کمک کند تا مهدکودکی با مدیریت حرفه‌ای و پایدار را انتخاب کنید.

  ۳. ارزیابی کادر آموزشی 

  کادر آموزشی مهدکودک باید دارای تجربه و مهارت لازم برای مراقبت و آموزش کودکان باشد. از مدرک‌ها، سابقه کار و روش‌های آموزشی بهترین مهدکودک های حکیمیه آگاه شوید تا از صلاحیت آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

  ۴. بررسی فضای فیزیکی 

  فضای فیزیکی مهدکودک باید ایمن، تمیز و تجهیزات مناسبی برای بازی و یادگیری داشته باشد. موقعیت جغرافیایی، فضای بازی، امکانات بهداشتی و ایمنی، نورپردازی و دمای مناسب از جمله عواملی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.

  ۵. بررسی برنامه آموزشی 

  برنامه آموزشی مهدکودک باید گوناگون و تنوع بخش باشد و شامل فعالیت‌های آموزشی، هنری، ورزشی و اجتماعی باشد. بررسی برنامه درسی و فهرست فعالیت‌ها به شما کمک خواهد کرد تا متوجه شوید آیا نیازها و علاقه‌های فرزندتان در برنامه مهدکودک تأمین می‌شود یا خیر.

  ۶. بازخورد و نظرات والدین 

  با صحبت کردن با والدینی که فرزندانشان در مهدکودک حاضر هستند، می‌توانید از تجربه و نظرات آن‌ها استفاده کنید. بازخورد والدین می‌تواند بسیار ارزشمند باشد و به شما کمک کند تا تصمیم بهتری در مورد انتخاب بهترین مهدکودک های حکیمیه بگیرید.

  ۷. مراجعه و بازدید از مهدکودک 

  پیش از انتخاب نهایی، بهتر است به صورت شخصی به مهدکودک مورد نظر مراجعه کنید و با شرایط و فضاهای آن آشنا شوید. این بازدید به شما اطلاعات دقیق‌تری در مورد فعالیت‌ها، روابط و امکانات مهدکودک ارائه خواهد داد.

  ۸. بررسی سیاست‌ها و قوانین 

  مهدکودک باید دارای سیاست‌ها و قوانین مناسبی برای ایمنی، بهداشت و رفتار با کودکان باشد. بررسی این سیاست‌ها و قوانین به شما کمک می‌کند تا از حفاظت و رشد صحیح فرزندتان اطمینان حاصل کنید.

  ۹. ارتباط والدین و مهدکودک 

  ارتباط نزدیک والدین با مهدکودک بسیار اهمیت دارد. پرسیدن در مورد روش‌های ارتباطی والدین و مهدکودک، نحوه اطلاع‌رسانی و همکاری بین آنها می‌تواند به شما کمک کند تا از تعامل مثبت و پشتیبانی کامل بین مهدکودک و والدین مطمئن شوید.

  در پیدا کردن بهترین مهدکودک های حکیمیه برای فرزندتان، بررسی و مقایسه متعددی لازم است. اما با رعایت توصیه‌های فوق، شما قادر خواهید بود تا بهترین تصمیم را بگیرید و مهدکودکی را پیدا کنید که بهترین فرصت برای رشد و آموزش فرزندتان را فراهم می‌کنند.

  نام مهدکودکآدرستلفن ها
  مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
  مهدكودك و مركز پیش دبستانی عطر باران حکیمیهحکیمیه-بلوار بهار-خ بهشت-بهار یک-پ ۳۱
  مهد قرآنی میعاد نو باوگان حکیمیه تهرانپارستهرانپارس-شهرک حکیمیه-ابتدای بلوار بهار-جنب بازارچه کوثر-پلاک ٣٢٨۷۷۳۱۳۵۴۵
  مهد کودک دو زبانه پیام شادی حکیمیهحکیمیه انتهای بلوار بهار خ فرهنگ خ پیام پ ١٢۷۷۰۰۰۲۶۱ ۷۷۳۰۶۶۱۰