مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های شهر تایباد

لیست بهترین مهدکودک های شهر تایباد در این صفحه در دسترس شماست. برخی مهدکودک ها دارای صفحه پروفایل هستند. به اطلاعات این مهدکودک ها نیز بیشتر توجه کنید.

ادامه لیست مهدکودک ها

مهدکودک ترنم در خراسان رضوی
نام مدیر:
راضیه مالانی
گروه سنی:
شش ماه تا زیر هفت سال
ساعت کاری:
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۴:۳۰ بعدازظهر
سال تاسیس:
۱۳۸۸
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
انتهای خیام هیجده
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

 بهترین مهدکودک های شهر تایباد

با توجه به اهمیت رشد و توسعه کودکان در  بهترین مهدکودک های شهر تایباد، به والدین توصیه می‌شود که مراکز استاندارد و با سابقه را برای کودکان خود انتخاب کنند. این مراکز باید به رویکردهای آموزشی مذکور اهمیت بدهند و توسط کادری مجرب و متخصص اداره شوند.

معیار شناخت مراکز معتبر شهر تایباد

از معیار شناخت مراکز معتبر شهر تایباد موارد زیر هستند:

ارائه فرصت‌های خلاقانه 

بهترین مهدکودک ها همواره، از فرصت‌های خلاقانه برای کودکان استفاده می‌کنند تا آنها را به خلاقیت و ابتکار تشویق کنند. ارائه فعالیت‌ها و بازی‌های خلاقانه به کودکان اجازه می‌دهد تا ایده‌های جدید بیان کنند و تخیل خود را پرورش دهند.

استفاده از رویکردهای بازی‌گونه 

برنامه‌های آموزشی مهدکودک های استاندارد، به صورت بازی‌گونه و جذاب طراحی می‌شوند. این رویکرد باعث می‌شود که کودکان از یادگیری خود لذت ببرند و با انگیزه بیشتری به فعالیت‌های آموزشی بپردازند.

درنهایت با انجام مراحل گفته شده و اطلاعات دقیق و کامل از  بهترین مهدکودک های شهر تایباد، شما می‌توانید به بهترین انتخاب برای رشد و پرورش کودکان خود برسند.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
مهدکودک ترنم در خراسان رضویانتهای خیام هیجده۵۴۵۳۳۳۸۳