مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های شهر قزوین

لیست بهترین مهدکودک های شهر قزوین در این صفحه قابل مشاهده است. اما به بازخوردهای هر خانواده در صفحه پروفایل آن نیز توجه کنید.

ادامه لیست مهدکودک ها

خانه بازی و آموزش های مشارکتی سرزمین رویایی ستارگان
نام مدیر:
مرضیه معصومی
گروه سنی:
۱تا ۹
ساعت کاری:
۰۷:۳۰ صبح الی ۲۱:۰۰ شب نگهداری ساعتی و ماهانه به همراه آموزش های مشارکتی
سال تاسیس:
۱۳۹۵
مجوز:
سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری
مهدکودک رویان
نام مدیر:
مریم رجایی پور
گروه سنی:
نوزاد تا پیش دبستان
ساعت کاری:
۰۸:۰۰ صبح الی ۱۵:۰۰ بعدازظهر با هماهنگی تا ساعت ۱۹
سال تاسیس:
۱۳۹۵
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
خیابان فردوس شمالی، کوچه معصومی، پ۱۵
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

شهر قزوین با جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی، یکی از شهرهای دیدنی استان قزوین است. اگر شما نیز در این شهر تاریخی ساکن هستید یا قصد دارید به آنجا نقل مکان کنید و برای کودک خود مهدکودک مناسبی پیدا کنید، در این مقاله به شما ۶ روش موثر برای پیدا کردن مهدکودک در شهر قزوین را معرفی می‌کنیم.

مشاوره با مراکز بهزیستی و آموزشی: مراکز بهزیستی و آموزشی در قزوین اطلاعاتی در مورد مهدکودک‌های محلی را ارائه می‌دهند و می‌توانند به شما در انتخاب بهترین مهدکودک کمک کنند.

مراجعه به ادارات آموزش و پرورش: ادارات آموزش و پرورش نیز لیستی از مهدکودک‌های محلی را ارائه می‌دهند که می‌تواند به شما در انتخاب مناسب‌ترین مهدکودک کمک کند.

مشارکت در گروه‌ها و انجمن‌های والدین: گروه‌ها و انجمن‌های والدین می‌توانند تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و اطلاعاتی درباره مهدکودک‌های قزوین ارائه دهند.

استفاده از منابع آنلاین: سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف اطلاعات مفیدی درباره مهدکودک‌های محلی ارائه می‌دهند که می‌تواند به شما در پیدا کردن مهدکودک مناسب کمک کند.

مشاهده مستقیم از مهدکودک‌ها: با مراجعه مستقیم به مهدکودک‌ها و مشاهده محیط، شما می‌توانید تصمیم بهتری بگیرید و بهترین مهدکودک برای کودک خود را انتخاب کنید.

مشارکت در رویدادها و جشنواره‌های مهدکودک: شرکت در رویدادها و جشنواره‌های مهدکودک در قزوین، فرصتی برای آشنایی با مهدکودک‌های محلی و ارتقاء تعاملات اجتماعی است.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
مهدکودک رویانخیابان فردوس شمالی، کوچه معصومی، پ۱۵۰۲۸ ۳۳۳۶۸۰۰۸
خانه بازی و آموزش های مشارکتی سرزمین رویایی ستارگان۰۲۸۳۳۳۳۳۱۵۴