مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های شهر اندیشه

لیست بهترین مهدکودک های شهر اندیشه در این صفحه قابل مشاهده است. اما به بازخوردهای هر خانواده در صفحه پروفایل آن نیز توجه کنید.

ادامه لیست مهدکودک ها

مهدکودک تخصصی قاصدک
نام مدیر:
سلطانی
گروه سنی:
شش ماه تا شش سال
ساعت کاری:
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۸۵
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
فاز یک اندیشه-خیابان شقایق ششم-پلاک ۲۶
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

بهترین مهدکودک های شهر اندیشه

بهترین مهدکودک های شهر اندیشه باید دارای تنوع فعالیت‌ها باشند تا کودکان بتوانند در حوزه‌های مختلف مهارت‌های خود را تقویت کنند. فعالیت‌ها می‌توانند شامل هنر و صنایع دستی، ورزش، موسیقی، رقص، حساب و ریاضیات، علوم و طبیعت، آشپزی و... باشند.

معیار شناخت مراکز معتبر شهر اندیشه

والدین باید به معیارهای مهم برای یافتن مراکز معتبر شهر اندیشه توجه کنند:

اهمیت بازی و بازی‌های آموزشی 

بازی‌های آموزشی ابزاری بسیار مؤثر برای یادگیری و تربیت کودکان هستند. بهترین مهدکودک ها باید برنامه‌های آموزشی بازی‌محوری داشته باشند که به کودکان اجازه می‌دهد از طریق بازی‌ها و سرگرمی‌ها به یادگیری بپردازند.

ایجاد محیط مثبت 

مهدکودک باید دارای محیط مثبتی باشد که برای کودکان دلچسب و محلی امن برای رشد و توسعه باشد. محیط‌های مثبت باعث می‌شوند که کودکان احساس امنیت و راحتی داشته باشند و بهتر بتوانند در یادگیری مشارکت کنند.

درنهایت بهترین مهدکودک های شهر اندیشه به خلاقیت و نوآوری کودکان اهمیت می‌دهند و برنامه‌های آموزشی را براساس این مفاهیم طراحی می‌کنند. این مهدکودک ها به کودکان اجازه می‌دهند که ایده‌های خود را بیان کنند و با خودآموزی و تجربه به رشد و پیشرفت بپردازند.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
مهدکودک تخصصی قاصدکفاز یک اندیشه-خیابان شقایق ششم-پلاک ۲۶۶۵۵۲۳۴۴۵