موسسه پرورش فرزندان برتر یوسف آباد

موسسه پرورش فرزندان برتر یوسف آباد

نام مدیر:
بیتا صدیقیان
گروه سنی:
۳ تا ۱۲ سال
ساعت کاری:
۹ تا ۲۰
سال تاسیس:
۱۳۷۹
مجوز:
زیر نظر سازمان نظام پزشکی و وزارت فرهنگ و ارشد اسلامی
آدرس:
یوسف آباد، خیابان پانزدهم، پلاک ۴۷

مجموعه آموزشی "مؤسسه پرورش فرزندان برتر"، به عنوان یک موسسه با سابقه‌ی پانزده ساله در حوزهٔ پرورش و تربیت کودکان، در منطقهٔ یوسف‌آباد، اصلی‌ترین فعالیت خود را بر پایهٔ استعدادیابی کودکان با تأکید بر هشت هوش گاردنر، استوار کرده است. این رویکرد استعدادیابی، کودکان را به طور خاص در مسیری قرار داده که بتوانند بهره‌وری بیشتری از استعدادهایشان را در رشته‌ها و مهارت‌های انتخابی خود داشته باشند.

استعدادیابی در مؤسسه پرورش فرزندان برتر، یک فرآیند جدی است که با متد نوین توسط مربیان مجرب صورت میگیرد تا شناخت توانمندی‌ها و استعدادهای ذاتی ممکن شده و کودکان در مسیری درست تربیت و آموزش ببینند.

برای رمزگشایی دقیق کادر آموزشی همواره مشاهده و مشاوره با والدین را نیز درنظر دارند. راهنمایی‌هایی که توسط مربیان ارائه میشود با توجه به تجربیات شخصی و درکی است که از رفتار کودک دریافت می‌شود. برای تشخیص مولفه‌های مختلف استعداد کودکان که شامل مهارت‌های ریاضی، زبانی، هنری، جسمی و... هستند آزمون هایی نیز طراحی شده اند.

برنامه‌های آموزشی مناسب فرصت رشد مولفه‌های استعداد کشف شده، برای هر کودک را ممکن میکنند که بستر هدایت به سوی رشد و پیشرفت نیز بدست می آید. خوشبختانه حال از تکنولوژی در این مرکز کاربرد بهینه برای فرآیند استعدادیابی میشود. از نرم‌افزارها و ابزارهای آموزشی مبتنی بر تکنولوژی برای ارتقا تفکر و تقویت مهارت‌های مختلف استقبال میشود.

بطور کلی تدوین برنامه‌های آموزشی مبتنی بر فرآیند استعدادیابی از مشخصترین خصوصیات این مرکز است. از مهمترین اهداف استعدادیابی در این مرکز تدوین بهترین مسیر تربیت و آموزش برای تمامی کودکان است تا آینده ای روشن براساس شناخت استعدادها و توانمندی‌های ذاتی را رقم بزنند.

کلاس هایی که در موسسه پرورش فرزندان برتر برگزار می شوند:

کلاس استعدادیابی

کلاس پرفورمنس

کلاس تایچی

کلاس شطرنج

عملکرد این مجموعه با مدیریت خانم بیتا صدیقیان و دکتر امیرهمایون مجد، در سال‌های اخیر به دستاوردهای فراوانی در زمینه‌های مختلف از جمله استعدادیابی، موسیقی، فلسفه برای کودکان، اجرای نمایش، ریاضیات پیشرفته و... رسیده اند. در صورتی که تمایل به درک عمیق‌تر از فعالیت‌های این مؤسسه دارید، می‌توانید ویدئوی زیر را مشاهده کنید که به صورت جامع‌تری به این امر می‌پردازد.

 

 

در خصوص اطلاعات بیشتر دربارهٔ خدمات مهدکودک "فرزندان برتر"، بهتر است نگاهی به بازخوردهای این همین پروفایل و وب‌سایت موسسه داشته باشید.

بخش آموزشی این مؤسسه به عنوان یک مرکز تخصصی در حوزهٔ استعدادیابی برای کودکان گروه سنی ۳ تا ۶ سال، در اختیار شما قرار می‌گیرد. پس از گذراندن یک سال تحصیلی، به خانواده‌های محترم گواهی نامه‌ای از استعدادهای کودک اهدا خواهد شد که نه تنها هوش برتر کودک را ثابت می‌کند، بلکه به آن‌ها توصیه‌هایی در راستای بهبود عملکرد آینده‌ای کودک خواهد داد. روش اصلی مؤسسه در این زمینه، بخشیدن دیدی بهتر به آیندهٔ کودکان است تا بتوانند استعدادهای خود را به نحو بهینه‌تری پرورش دهند.

با توجه به عدم آشنایی کودکان با محیط مهدکودک، اگر اندکی نگران هستید که کودک شما به راحتی وارد محیط مهدکودک نشود، اینجا توضیح داده می‌شود که فرآیند جذب و ورود کودک به محیط آموزشی چگونه پیش‌می‌رود.

در این فرآیند، که اغلب والدین به آن توجه ویژه‌ای دارند، کودکان در عرض یک هفته با توجه به روش‌های روان‌شناسی کودک، به محیط مهدکودک عادت پیدا می‌کنند. در دو روز اول، یکی از اعضای خانواده می‌تواند همراه کودک در کلاس باشد و در تمام فعالیت‌ها شرکت کند. پس از این دوره، کمی از کلاس کنار می‌رود و از خارج کلاس کودک را مشاهده می‌کند. در نهایت، با همکاری و تلاش والدین، کودک به تدریج در طول یک تا دو ساعت از خانواده جدا می‌شود تا احساس امنیت کند. مؤسسه با اهمیت دانسته است تا زمانی که کودک به طور کامل احساس امنیت نکند، حضور والدین مجاز است. بنابراین، نگرانی‌هایتان راجع به ورود کودک به محیط مهدکودک کاملاً مشاهده شده و مدیریت مؤسسه تضمین می‌کند که این تطابق در مدت زمان معقولی صورت خواهد پذیرفت.