مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست بهترین مهدکودک های هفت حوض

لیست بهترین مهدکودک های هفت حوض بصورت کامل در این صفحه قابل مشاهده است.

ادامه لیست مهدکودک ها

مهد كودك و پیش دبستانى به آئین میدان هفت حوض
نام مدیر:
فرناز عیوضى
گروه سنی:
شیرخوار تا پیش دبستان
ساعت کاری:
۰۷:۳۰ صبح الی ۱۸:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۹۶
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
میدان هفت حوض،خ گلبرگ شرقى،خ مصطفوى،خ ابراهیم پ ١٤
مهد کودک و مرکز پیش دبستانی دو زبانه رویای آسمان نارمک
نام مدیر:
رویا مصاحبی محمدی
گروه سنی:
۳ تا ۶ سال
ساعت کاری:
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۸۴
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
نارمک خیابان شهید آیت پایین تر از میدان نبوت (هفت حوض) خیابان شهید حمید گلستانی (چمن شرقی) پلاک ۶۳
مرکز شیرخوار دو زبانه سپاس میدان هفت حوض
نام مدیر:
خانم مدبر
گروه سنی:
شیرخوار تا ۶ سال
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۹۰
مجوز:
بهزیستی
آدرس:
ضلع شرقی میدان هفت حوض (نبوت)، بن بست امام زمان (عج)، پلاک ۱۳
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

در جستجوی مهدکودک در محله هفت حوض تهران، می‌توانید از روش‌های مختلفی بهره ببرید تا بهترین انتخاب را برای فرزندتان داشته باشید. در ادامه، هفت روش مناسب و کارآمد برای پیدا کردن مهدکودک در این محله را برای شما توضیح می‌دهیم:

مشاهده نظرات و امتیازات آنلاین: از وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف که نظرات و امتیازات کاربران را درباره مهدکودک‌های هفت حوض ارائه می‌دهند، استفاده کنید. با مطالعه نظرات دیگران، می‌توانید مهدکودک مناسبی را در هفت حوض تهران پیدا کنید.

مشاوره با دوستان و آشنایان: از دوستان و آشنایانی که در هفت حوض زندگی می‌کنند، درخواست راهنمایی کنید. اطلاعاتی که از آن‌ها دریافت می‌کنید، می‌تواند به شما در انتخاب مهدکودک مناسب کمک کند.

بازدید از مهدکودک‌ها: برنامه‌ریزی کنید که به صورت حضوری مهدکودک‌های مختلف در هفت حوض را بازدید کنید. این بازدیدها به شما اجازه می‌دهد تا با محیط و شرایط مهدکودک‌ها آشنا شوید و تصمیم بهتری برای انتخاب مهدکودک بگیرید.

مراجعه به مراکز اجتماعی: از مراجعه به مراکز اجتماعی هفت حوض استفاده کنید. این مراکز معمولاً اطلاعات مفیدی در مورد مهدکودک‌های این منطقه دارند و می‌توانند به شما در انتخاب مهدکودک مناسب کمک کنند.

مشاوره با متخصصان: با متخصصان آموزش و تربیت کودکان مشورت کنید. آن‌ها می‌توانند با توجه به نیازهای کودک شما، مهدکودک مناسبی را پیشنهاد دهند.

بررسی امکانات و فعالیت‌ها: مطالعه کنید که مهدکودک‌های مختلف در هفت حوض چه امکانات و فعالیت‌هایی ارائه می‌دهند. این امکانات می‌تواند شامل بازی‌ها، برنامه‌های آموزشی، وضعیت فضا و غیره باشد.

پیشنهاد و نظر خودتان: در انتخاب مهدکودک در هفت حوض، نظر و عقیده‌های خود را هم در نظر بگیرید. اگر مهدکودکی بر اساس معیارهای خاص شما تأیید می‌شود، این امر می‌تواند به شما اطمینان بیشتری در انتخاب کمک کند.

با استفاده از این هفت روش، می‌توانید مهدکودک مناسبی را در محله هفت حوض تهران پیدا کنید. مهدکودک در هفت حوض را با دقت و بهترین تصمیم‌گیری‌ها انتخاب کنید.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
مرکز شیرخوار دو زبانه سپاس میدان هفت حوضضلع شرقی میدان هفت حوض (نبوت)، بن بست امام زمان (عج)، پلاک ۱۳۷۷۹۵۸۵۵۰ ۷۷۹۵۸۵۵۱
مهد کودک و مرکز پیش دبستانی دو زبانه رویای آسمان نارمکنارمک خیابان شهید آیت پایین تر از میدان نبوت (هفت حوض) خیابان شهید حمید گلستانی (چمن شرقی) پلاک ۶۳۷۷۹۰۱۷۱۵
مهد كودك و پیش دبستانى به آئین میدان هفت حوضمیدان هفت حوض،خ گلبرگ شرقى،خ مصطفوى،خ ابراهیم پ ١٤۷۷۹۴۷۳۸۷