مهدکودک و پیش دبستانی رزا در پاسداران

مهدکودک و پیش دبستانی رزا در پاسداران

نام مدیر:
ارزو با وفا
گروه سنی:
شیرخوار تا پیش دبستان
ساعت کاری:
۰۷:۳۰ تا ۱۶:۳۰
سال تاسیس:
۱۳۹۷
آدرس:
پاسداران، بعد از گلستان پنجم، خیابان اختیاریه جنوبی، خیابان ارم ۴، خیابان هاتف اصفهانی، خیابان سلیمانیه، پلاک ۱۴

با مدیریت ارزو با وفا در سال ۱۳۹۷ استان تهران ،شهر تهران در منطقه چهار تاسیس گردید. یکی از ویژگی های یک مهدکودک خوب، ماندگاری پرسنل در آن مهدکودک است. این نشان از اعتماد، تعامل سازنده، سازگاری تیم همچنین مدیریت مجموعه با یکدیگر و در نهایت با کودکان است.

مهدکودک رزا با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی استان تهران، در خرداد ماه سال ۱۳۹۷، فعالیت خود را آغاز کرد. این مهدکودک در منطقه چهار تهران قرار دارد و مدیریت آن بر عهده آرزو باوفا است.

در مهدکودک رزا، کودکان به گروه‌های کوچک تقسیم بندی می‌شوند تا تعداد مربیان و کودکان متناسب باشد. این روش، بهترین فرصت‌ها را برای رشد و تکامل کودکان ایجاد می‌کند. در مهدکودک رزا، مربیان دوره دیده انتخاب شده‌اند تا خدمت و همکاری را ارائه کنند و فرصت‌هایی برای مشارکت و حضور والدین و تعامل کارآمد با آن‌ها فراهم شود.

علت محبوبیت مهدکودک و پیش دبستانی رزا در پاسداران

والدین برای حضور فرزندشان در بهترین مهدکودک، حساسیت بسیاری دارند. خوشبختانه حال اطلاع‌رسانی‌ مراکز نمونه فرصت تربیت و آموزش فرزندان را ممکن کرده است.تا درست انتخاب کنند.

مهدکودک رزا برای کیفیت آموزشی کودکان، کادری با تجربه در اختیار دارد که همسو با تکنولوژی، مهارت های مختلف را در فضای غنی، نهادینه میکنند. تعامل مثبت و فعالیت‌های آموزشی توسط مربیان مهربان کمک کرده است تا کودکان بتوانند اعتماد به نفس و توانایی‌های اجتماعی را نیز ارتقاء دهند و شاهد خلاقیت و خودباوری باشند.

محیط این مرکز نمونه، ایمن، تمیز و جذاب است. بازی‌ها و اسباب‌بازی‌ها متناسب با سن و روحیه کودکان بوده علاوه برآنکه امکانات از لحاظ بهداشتی و آموزشی مناسب و به اندازه کافی موجود هستند. مدیریت توجه ویژه به اتاق‌های درسی و بازی‌های آموزشی داشته است تا شاهد جسمی سالم و ذهنی پویا بود.

رشد و تکامل گروه های مختلف کودکان در این مهدکودک با برنامه‌های آموزشی مناسب و تنوع‌بخش، ممکن شده است که توسعه شناختی، حسی، اجتماعی و حرکتی کودکان را به ارمغان آورده است. فعالیت‌های آموزشی با تناسب ایده آل با بازی و استراحت در برنامه، قرار دارند.

مدیریت همواره در تلاش است تا ارتباطات خوبی با والدین داشته باشد. اطلاع‌رسانی منظم به والدین درباره فعالیت‌ها، پیشرفت‌ها و نیازهای کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است. خانم آرزو باوفا، مدیریت مهدکودک نقش مهمی در کیفیت ارائه خدمات آموزشی داشته اند به نحویکه اطمینان از دستیابی به اهداف آموزشی و تربیتی وجود دارد.

حال در عصر جدید مهدکودک هایی که از تجهیزات و فناوری‌های مدرن استفاده می‌کنند، می‌توانند امیدوار به کیفیت در روند آموزش و تربیت، باشند که می‌تواند فرآیند یادگیری را جذاب‌تر نیز کند. از خط مشی های این مجموعه، نهادینه کردن ارزش‌های فرهنگی و اخلاقی در برنامه‌های آموزشی بوده تا کودکان با ارتقاء اخلاقیات و ارزش‌های مثبت تربیت شوند.

اجرای برنامه های جدید یادگیری در مهدکودک، نیازمند نظم و انضباط دقیق نیز است تا رمزگشایی از استعدادها ممکن شود. کادر آموزشی در برنامه‌های روزانه، زمان‌بندی‌ دقیقی را مدنظر دارند تا در پرورش شخصیت، بهترین عملکرد ظاهر شود.

بهتر است در انتخاب بهترین مهدکودک به برگزاری کلاس های متنوع، توجه داشت. در این مرکز کلاس های مختلفی برگزار میشود. انتخاب مهدکودک رزا در پاسداران، نقش مهمی در توسعه شخصیت و تحصیلی کودکان داشته است که از چشمگیرترین اصول باید تجهیزات بهداشتی، کارگاه کاردستی خلاق، برگزاری جشن شب یلدا، کارگاه مهارت زندگی و … نام برد.

حفظ سلامتی کودک دغدغه دیگر والدین است، کادر مجرب علاوه بر تلاش برای تربیت و آموزش کودکان، توجه ویژه به نظافت و شرایط بهداشتی دارند.

کودکان در ساعات حضور در مهد از اجرای برنامه‌های آموزشی و فرهنگی مناسب و تنوع‌بخش، لذت میبرند و شاهد توسعه شناختی، اجتماعی، حسی و حرکتی هستند. همچنین، تاکید بر ارتقاء ارزش‌های فرهنگی و اخلاقی نیز هست.

اطلاع‌رسانی منظم به والدین درباره فعالیت‌ها، پیشرفت‌ها و نیازهای کودکان وجود دارد تا ضمن ارتقا اعتماد، تعامل مثبت میان مهدکودک و خانواده ها برقرار شود.

اسامی کلاس های آموزشی 

 اسامی کلاس های تابستان: علمی، زبان انگلیسی، بازی و ریاضی، آموزش مفاهیم علوم،پروژه نجوم،ایران شناسی،شاهنامه خوانی

هنری: ارف، نقاشی خلاق، سفالگری، نمد دوزی، شیرینی پزی، کاردستی خلاق، بلوک دوخت

ورزشی: شطرنج، ژیمناستیک، بازی های پویا

دیگر ویژگی‌های مهدکودک رزا عبارتند از:

 • صلاحیت اخلاقی و تحصیلات مربیان
 • تعداد مربیان و انگیزه آنان
 • شاد بودن محیط
 • گروه بندی کودکان در تعداد مناسب به گونه‌ای که هر مربی زمان مناسب و لازم را برای آموزش و در کنار هر کودک بودن در اختیار داشته باشد
 • متدها و روش‌های جدید و مبتنی بر یادگیری کودک
 • کمک به کودکان در جهت کشف استعدادها و توانایی‌های خود
 • ارزیابی هوش، زبان و رشد اجتماعی کودکان در هر مقطع سنی
 • بازی و قصه گویی برای آموزش کودکان و آموزش به کودکان با کمک تجربه و عمل
 • مجهز به اتاق مشاوره روانشناسی کودک
 • تخصصی‌ترین و با سابقه‌ترین مهدکودک و پیش دبستانی در منطقه پاسداران
 • آموزش در محیطی متفاوت و با سابقه‌ای درخشان در پاسداران
 • پرورش شخصیت برنده کودکان توسط روانشناس با تجربه
 • پذیرش از ۶ ماه تا ۶