مهدکودک های غیر ویژه دسته بندی

لیست شعبه های موسسه خلاقیت و استعدادیابی اندیشه کیان

در این صفحه می توانید لیست شعبه های موسسه خلاقیت و استعدادیابی اندیشه کیان که علاقمند به تبلیغ آنلاین بوده اند را مشاهده کنید. در حال حاضر این بروزترین لیست شعبه های این موسسه است.

البته از این قسمت نیز می توانید به تفکیک شعبه ها را مشاهده کنید.

نام مدیر:
پروانه کریمی
گروه سنی:
۳ تا ۶ سال
ساعت کاری:
۷ تا ۱۷
آدرس:
جنت آباد جنوبی خیابان جهاد اکبر نبش بنفشه ۱ پلاک ۵۵
نام مدیر:
آزیتا نصیری (کشاورز)
آدرس:
تهران،خیابان نلسون ماندلا(جردن)،کوچه سعیدی،پلاک ۲۰ واحد E1
گروه سنی:
۳ تا ۹ سال
ساعت کاری:
۷:۳۰ الی۱۶:۳۰
آدرس:
تهرانپارس خیابان باغدار نیا(رشید شمالی) کوچه عبدالمجید(۱۶۲) پلاک ۸۵

ادامه لیست مهدکودک ها

موسسه مطالعه و خلاقیت کودک اندیشه کیان جنت آباد
نام مدیر:
محمد مجیدیان
گروه سنی:
۳ تا ۶ سال
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۹۵
مجوز:
موسسه مطالعه و خلاقیت کودک مرکزی
آدرس:
بزرگراه کاشانی غرب، بعد از خیابان جنت آباد ،خیابان والفجر، کوچه والفجر ۸ پلاک ۱۴
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه ندا
نام مدیر:
گروه سنی:
ساعت کاری:
آدرس:
تهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸

پرسش و پاسخ

آیا تمام شعبه ها در این صفحه قابل مشاهده هستند؟
بله تمامی شعبه هایی که علاقمندی برای نمایش اطلاعاتشان بر روی سایت مهدجو دارند در این صفحه قابل مشاهده هستند. 
آیا این لیست معطوف به کل شعبه های ایران است؟
بله، در این لیست می توانید شعبه های مستعد اندیشه کیان در سراسر ایران را یک جا مشاهده کنید.

در دنیای امروزی که به سرعت در حال تغییر است، شناخت و پرورش هوش کودک بیش از هر زمان دیگری مهم است. هوش می تواند اشکال مختلفی داشته باشد، و برای والدین و مربیان بسیار مهم است که فراتر از معیارهای سنتی استعداد تحصیلی نگاه کنند و طیف گسترده ای از مهارت ها و استعدادهای کودکان را تشخیص دهند.

وقتی نوبت به شناسایی هوش کودک می رسد، عوامل مختلفی باید در نظر گرفته شود. تست‌های IQ سنتی می‌توانند بینشی در مورد توانایی‌های شناختی کودک ارائه دهند، اما سایر اشکال هوش مانند هوش هیجانی، هوش خلاق یا هوش اجتماعی را در نظر نمی‌گیرند.

هوش عاطفی توانایی شناخت و مدیریت احساسات خود و همچنین احساسات دیگران است. کودکانی که دارای هوش هیجانی هستند، برای گذر از موقعیت های اجتماعی، ایجاد روابط مثبت و مدیریت استرس و اضطراب مجهزتر هستند. از سوی دیگر، هوش خلاق به توانایی کودک در تفکر خلاق، حل مشکلات و ارائه ایده های نوآورانه اشاره دارد. هوش اجتماعی شامل توانایی برقراری ارتباط موثر، خواندن نشانه های اجتماعی و کار خوب با دیگران است.

برای شناسایی هوش کودک، مهم است که رویکردی کل نگر داشته باشید. این به معنای نگاه کردن به نقاط قوت کودک در زمینه‌های مختلفی از جمله عملکرد تحصیلی، مهارت‌های اجتماعی، تنظیم هیجانی و توانایی‌های خلاق است. والدین و مربیان می توانند رفتار کودک را در موقعیت های مختلف مشاهده کنند، او را تشویق به پیگیری علایق خود کنند و فرصت هایی را برای شکوفا شدن استعدادهای او فراهم کنند.

یکی از راه های موثر برای شناسایی هوش کودک استفاده از نظریه هوش چندگانه است. این نظریه که توسط روانشناس هاوارد گاردنر ارائه شده است، نشان می دهد که هشت نوع مختلف هوش وجود دارد: زبانی، منطقی-ریاضی، فضایی، بدنی- حرکتی، موسیقیایی، بین فردی، درون فردی و طبیعت گرایانه. با شناخت این اشکال مختلف هوش، والدین و مربیان می توانند رویکرد جامع تری برای پرورش توانایی های منحصر به فرد کودک ارائه دهند.

برای مثال، کودکی که در هوش منطقی-ریاضی برتری دارد، ممکن است از پازل ها و فعالیت های حل مسئله لذت ببرد، در حالی که کودکی با هوش موسیقایی قوی ممکن است از نواختن ساز یا آواز خواندن لذت ببرد. یک کودک با هوش بین فردی ممکن است از کار در گروه ها و همکاری با دیگران لذت ببرد، در حالی که کودک با هوش طبیعی ممکن است از کاوش در فضای باز و یادگیری در مورد طبیعت لذت ببرد.

در نهایت، اهمیت شناسایی هوش کودک در ارائه پشتیبانی و منابع مورد نیاز آنها برای موفقیت است. با شناخت نقاط قوت و استعدادهای کودک، والدین و مربیان می توانند به او کمک کنند تا توانایی های خود را توسعه دهند و به مهارت های خود اعتماد کنند. این می تواند منجر به موفقیت و شادی بیشتر در همه زمینه های زندگی، از عملکرد تحصیلی گرفته تا روابط شخصی شود.

در نتیجه، یافتن هوش کودک یک فرآیند یکسان نیست. این نیاز به یک رویکرد کل نگر دارد که طیف وسیعی از عوامل از جمله هوش عاطفی، خلاق و اجتماعی را در نظر بگیرد. با شناسایی و پرورش توانایی های منحصر به فرد کودک، والدین و مربیان می توانند به او کمک کنند تا به پتانسیل کامل خود دست یابد و به عنوان فردی رشد کند.

نام مهدکودکآدرستلفن ها
مهد کودک و پیش دبستانی دو زبانه نداتهران - بلوار آیت اله کاشانی - سازمان برنامه شمالی - خیابان یکم شرقی - پلاک ۱۸ ۰۲۱۴۴۱۳۳۳۲۵ ۰۲۱۴۴۱۰۱۴۰۵
موسسه کودکان خلاق در تهرانپارستهرانپارس خیابان باغدار نیا(رشید شمالی) کوچه عبدالمجید(۱۶۲) پلاک ۸۵۰۹۱۲۷۲۶۱۲۶۳ ۰۲۱۷۷۸۶۴۲۹۶
موسسه خلاقیت اندیشه کیان در جردنتهران،خیابان نلسون ماندلا(جردن)،کوچه سعیدی،پلاک ۲۰ واحد E1۰۹۹۰۹۲۲۷۱۳۸ ۰۲۱۲۶۲۰۰۶۹۸
مهدکودک اندیشه کیان در جنت آبادجنت آباد جنوبی خیابان جهاد اکبر نبش بنفشه ۱ پلاک ۵۵۰۹۹۱۲۰۱۶۵۰۷ ۰۲۱۴۴۶۱۴۸۶۷
موسسه مطالعه و خلاقیت کودک اندیشه کیان جنت آبادبزرگراه کاشانی غرب، بعد از خیابان جنت آباد ،خیابان والفجر، کوچه والفجر ۸ پلاک ۱۴۴۴۴۳۳۲۵۴