سرویس مهدکودک

مهدکودک حضرت علی اصغر(ع) شهرری
شهرری م نماز خ امام حسین ابتدای خ خانلری مهدکودک حضرت علی اصغر
نام مدیر:
قهرمانی
ساعت کاری:
۰۶:۳۰ صبح الی ۱۷:۳۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۵۵
مجوز:
آموزش و پرورش
مساحت:
یک طبقه شیفت صبح ۷کلاس. شیفت ظهر ۷کلاس یک آشپزخانه حیاط مجزا
کارکنان:
۱۵ مربی
مهدکودک سه ستاره تیکا شهرری
شهرری-خیابان ۲۴ متری-جنب سازمان آب-خیابان حیدری-پلاک ۱۱۲
نام مدیر:
معصومه حسن زاده
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
مجوز:
بهزیستی
کارکنان:
کارشناسی علوم تربیتی یا فوق دیپلم مربی کودک
موسسه قرآنی آیه های زندگی
نام مدیر:
فاطمه صالحی
ساعت کاری:
۰۹:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۹۵
مجوز:
اداره ارشاد
شعبه شهر ری مهد کودک قرآنی هدهد
نام مدیر:
سپیده رستمی
ساعت کاری:
۰۷:۰۰ صبح الی ۱۷:۰۰ غروب
سال تاسیس:
۱۳۹۴
مجوز:
دارلقران خانه کارگر
مساحت:
۱۳۰مترمربع
کارکنان:
۴مربی بامدرک قرآنی

بهترین مهدکودک های منطقه ۲۰ تهران

هر پدر و مادری به دنبال بهترین برای فرزند خود است.این امر در مورد یافتن مهد کودک هم صادق است.

ولی بهترین از نظر افراد با یکدیگر متفاوت است.برخی والدین کیفیت آموزش را بهترین میدانند،برخی وعده های غذایی اولویتشان است،برخی نیز به دنبال ارزانترین مهد کودک میگردند و هزاران ایده و نظر دیگر،ولی توصیه میکنیم که همه جوانب را برای به دست آوردن بهترین نتیجه در نظر بگیرید و با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

چالش در انتخاب بهترین مهد کودک

همواره یافتن بهترین مهد کودک برای والدین امری دشوار و زمان گیر بوده و هست.چرا که با توجه به مکانی که زندگی میکنید محدودیت ثبت نام وجود دارد و باید اولویت های بسیاری را دسته بندی و دنبال کرد.

اولویت خانواده ها برای انتخاب بهترین مهد کودک

والدین حتما باید قبل از هر اقدامی لیستی از اولویت های انتخاب مهد کودک را تهیه کنند و طبق آن لیست در اطراف محل سکونت و یا محل کار خود به دنبال ایده آل های خود بگردند.

برخی خانواده ها مایلند که کودک خود را به مراکز خصوصی بسپارند.گروهی نیز ترجیح میدهند پرستار بگیرند و در منزل از کودک شان نگهداری شود.

برخی نیز از خانواده کمک میگیرند و کودک خود را به مادربزرگ و پدربزرگ میسپارند.برخی نیز تمام تلاششان را میکنند که کنار فرزند خود بمانند و به غریبه ها اعتماد نمیکنند.

پس اولویت های خانواده ها با یکدیگر بسیار متفاوت است در درجه اول باید بدانید کلا چه میخواهید و به دنبال چه هستید.

اگر به دنبال بهترین نتیجه برای فرزند خود هستید بهتر است با تحقیق و جستجو مناسب ترین مرکز آموزشی را پیدا کنید و فرزند خود را برای کسب مهارت های اجتماعی،فردی و شخصیتی به بهترین و ایده آل ترین مهد کودک های موجود در سطح شهر بسپارید و شاهد شکوفا شدن استعدادهای پنهان وی باشید.

 دیگر نگران آینده وی نباشید چرا که مربیان متخصص آنها را برای ورود به جامعه و موفقیت های گوناگون آموزش میدهند.

نحوه انتخاب بهترین مهد کودک

سوال همه والدین این است که از کجا شروع کنم؟چقدر زمان برای جستجو و یافتن مهد کودک لازم است؟

بعد از کامل کردن لیست انتظاراتتان از مهد کودک، حتما زمانی را برای بازدید حضوری از مجموعه آموزشی بگذارید.اگر چنانچه مرکزی اجازه ورود را به شما نمی دهد یقینا انتخاب شایسته ای برای کودک شما نیست و باید مراکز دیگر را بررسی کنید.

با مدیریت و مربیان مجموعه آموزشی درباره انتظارات آموزشی که دارید گفتگو کنید.به نحوه استقبال آنها دقت داشته باشید،تمام زوایای مجموعه را از نظر بگذرانید،تمیزی محیط های مختلف را چک کنید،کیفیت وسایل و اسباب بازی را از نزدیک بررسی کنید.در تصمیم گیری به هیچ وجه عجله نکنید در چنین حالت است که بهترین را برای فرزند خود خواهید یافت.

دیگر نکات مهم  

در زمان بازدید از مرکز آموزشی سری به زمین بازی کودکان بزنید.از تمیزی و جادار بودن و مهمترین قسمت از ایمنی این فضا اطمینان پیدا کنید.

دقت کنید اسباب بازی ها در دسترس کودکان باشند و از استحکام مناسبی نیز برخوردار باشند تا خطری کودکان را تهدید نکند.توجه کنید آیا کودکان به راحتی اجازه استفاده از اسباب بازی ها را دارند.